Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

🔥🔥 Ethereum uçuşa geçti!! 🚀🚀

Darısı TL'nin başına.
  2. İsmail Aslan

ETH 2.0 ne zaman çıkacak?

Dalga mı geçiyorsun ? İyi bak. Sadece ETH miningi yapılmadığını biliyorum fakat bu krizin temel sebebi ETH , diğer kripto paralar kriz yaşatacak kadar değerli değil. Kesinlik bildirmedim , büyük ihtimalle biter dedim. Tabi ETH düşer veya 2.0 çıkar çıkmazda piyasa düzelir diyede bir şey demedim...
  3. İsmail Aslan

Ben ne dedim ? ETH 2.0 GPU ile kazılamıyacak dedim. Diğer kripto paralar hakkında bir şey söyledim mi ? -Hayır Diğer kripto paraların kriz yaşatacak kadar bir değeride yok. 1625128659 Buradan nasıl çıkardın diğer kripto paralarda kazılmayacak anlamını ? 1625128789 "O kadar geç çıkmaz bence "...
  4. İsmail Aslan

O kadar geç çıkmaz bence.
  5. İsmail Aslan

Doğum günüm (20 temmuz) inş doğuö günü hediyesi verir ETH yöneticileri bana. Bu arada ETH 2.0 ekran kartı ile kazılamıyor buda demek oluyor ki 2.0 çıkarsa kriz biter büyük ihtimal.
  6. İsmail Aslan

Umarım , çıkarsa Kebab ile kutlama var HıHı.
  7. İsmail Aslan

Bazıları yaz ortalarında , bazıları yaz sonu , kimisi sene sonu , diğerleri hedef 2073 diyor.
  8. İsmail Aslan

LHR kartların eth limiti

Etkiliyor diye biliyorum.
  9. İsmail Aslan

Vallahi billahi ethereum düşüyor(du)

Diğer coinler Eth kadar etkili değil , bir krize sebeb olabilcek kadar.
  10. İsmail Aslan

Ethereum birdaha yükselirmi (lütfen bilgisi olmayanlar bir şey söylemesin)

Arkadaş doğru söylüyor , istediğin kadar tecrüben olsun kimse sana kesinlik ifade edemez ve bunun bilgi ile bir alakası yoktur. Hem madem artma şansı olduğunu biliyorsun neden konu açtın ? -YATIRIM TAVSİYESİ YOKTUR- -YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR-(YTD)
  11. İsmail Aslan

Yok size ekran kartı falan!

2800$ olması çok zor bombe.
  12. İsmail Aslan

Ethereum 1 nisan protestosu

Umarım bu vergi olayı 1 nisan şakası değildirde gerçekten gelmesini istiyorum.
  13. İsmail Aslan

İntel HD 4600 İle Mining yapılır mı?

Rtx 3090 ' dan bile daha iyi MH/s gücüne sahip (!) Hayır yapamazsın.
  14. İsmail Aslan

Mining vergi sorunsalı

Aynen aynen gelir bileşenlere , devlet o riski alamaz. Bana zararı olan bir şeye zarar vericek şeyin gelmesini neden istemeyeyim.
  15. İsmail Aslan

5700xt setine msi b450 olurmu?

İşlemci ne ? Anakart modeli ne ?
  16. İsmail Aslan

Mining vergi sorunsalı

Onun hakkında bilgim yok hocam , fakat vergi ödememe taktiği olan her şey vergi kaçakçılığıdır.
  17. İsmail Aslan

Mining vergi sorunsalı

Alırlar galiba , vergi kaçakcılığı yapma. İnş alırlar. 1615380984 Bu nasıl saçma bir mantık ? Devletin vergi aldığı ürünlerin çoğu yurtdışından geliyor diye vergi almayacak mı ?
  18. İsmail Aslan

Tek PC ile etherium yapmak mantıklı mı ?

Ben olsam satardım.
  19. İsmail Aslan

ne olur bu ethereum fiyatları

Sonranın sonrasını tahmin edebilen tek kahin.
  20. İsmail Aslan

ne olur bu ethereum fiyatları

Düşmez ise Çok Kötü Olur. 1615362966 Bu olay 2018 dede olmuştu , bir anda nasıl 100$ ın altına düştü ama ?
Top Bottom