Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Artık bir şey üretmek istiyorum

Popüler bir oyun türünde karar kır ve youtube'ye ya da udemy gibi yerlere örnek: "Unity 3D Platformer guide" yaz ve o kursla takıl.
  2. -Akın Taşkan-

Hangi yazılım dilini öğrenmeliyim

Eskiden bilgisayar meslek liselerinde (80'ler civarı) C öğretilirdi. Artık java ve C# öğretiliyor. Tabi 80'lerde java ve C# yoktu. 1636323652 Uğraşırım, zor gelse de bırakmam kendimden eminim, bu işe gönül verdim diyorsanız C öneririm evet. Ama olur da sıkılırsanız bırakmak yerine C# gibi başka...
  3. -Akın Taşkan-

C'de bir şey yapacağınız zaman yapacağınız eylemi de kodlamanız lâzım. C#'da ise hazırda kodlanmış geliyor. Şöyle örnekliyeyim: Bir buton oluşturacağım ve bu butona basıldığında merhaba yazmasını istiyorum. C#'ta: Araçlar sekmesinden Button'u tutup form'a ekliyorsun ve ona 2 kere tıklıyorsun...
  4. -Akın Taşkan-

Hocam eğer uğraşırım ve vaktim var diyorsanız C öğrenebilirsiniz. En zor ve karmaşık dillerdendir ama C bilen adam her şeyi yapar, diğer dilleri çok çok kısa sürede öğrenebilir. C dili ile bir sürü şey yapılabilir. Ama dediğim gibi gerçekten zordur. O kadar da değil diyorsanız C# öneririm. C...
  5. -Akın Taşkan-

Yazılıma hangi hangi Programlama dili ile başlanmalı ?

C# ile her şeyi yapabilirsin unity ile oyun geliştirmek sadece bir tanesi bunlardan
  6. -Akın Taşkan-

Yazılıma hangi hangi Programlama dili ile başlanmalı ?

C# kolay ve önü açık
  7. -Akın Taşkan-

C# Rastgele oluşan sayılarda aynı değer varsa nasıl tekrar başa döner?

Teşekkürler bir deneyeyim beceremezsem tekrar sorarım
  8. -Akın Taşkan-

C# Rastgele oluşan sayılarda aynı değer varsa nasıl tekrar başa döner?

Şimdi rastgele sayı oluştu mesela 2, 52, 2. Burada aynı sayı varsa tekrar rastgele sayı oluşsun, yani aynı sayı hiçbir zaman olmasın istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  9. -Akın Taşkan-

C dili için kitap önerir misiniz

HocamC değil de C# ve C++ öğrenin temelde aynılar zaten C kullanılmıyor neredeyse.
  10. -Akın Taşkan-

Asp.net Öğreniyorum Şu Videoda Anlamadığım Bir Şey Var

Hocam üst düzey bilmiyorum zaten öğrenmek için buradayım. Çok uğraştırdım ama ben hâlâ anlamadım :) 1620207573 html css bunlar hakkında hiçbir fikrim yok ilk ne yapmamı önerirsiniz?
  11. -Akın Taşkan-

biraz daha açıklar mısınız? html / vss ne bilmiyorum dil olarak python ve C# biliyorum.
  12. -Akın Taşkan-

Hala çözülmedi benim sorunum
  13. -Akın Taşkan-

Ben Visual Studio bile 2009 kullanıyorum sistem kötü ağır çalışıyor yeni versiyonları
  14. -Akın Taşkan-

peki türü ne olmalı? ASP.NET Core Web Uygulaması mı? 1620178279 ASP.NET Web Uygulaması da var sadece
  15. -Akın Taşkan-

hocam şu vidonun sonunu izleyin. 1. videoda SQL Server Management Studio'dayken 2. videoda Visual Studio'ya geçiş yapmış. arada ne yapacağım? Visual Studio'dan boş bir proje mi oluşturacağım?
  16. -Akın Taşkan-

Arkadaşlar geçen videoda SQL Server Management Studio'da iken nasıl bir anda Visual Studio'ya geçtik? Bilen birisi açıklayabilir mi? 1620176965 Hani nasıl açacağım onu anlamadım visual studio'm var C# için kullanıyordum
  17. -Akın Taşkan-

c++ ile neler yapılabilir

Hesap çalmak ayzılımdan çok karşıyı ikna etme ve kurnazlık
  18. -Akın Taşkan-

Kodlamayla nereye ulaşılabilir?

ben de C# ile başladım C# bilen adam diğer dilleri öğrenirken zorlanmaz python'dan diğerlerine geçmek zorluyor milleti
  19. -Akın Taşkan-

Kodlamayla nereye ulaşılabilir?

Ne istiyorsun? Site yazmaksa htmml ya da java. Oyun vb ise C#. Fantezisi ise python
Top Bottom