Neler Yeni

Asp.net Öğreniyorum Şu Videoda Anlamadığım Bir Şey Var

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Hocam editör olarak VS kullanmış html/css ile tasarım yapıyor.Viusal stuido kullanmasan da olur kullanıcı.css dosyasını editliyor. Notepad ile bile yapabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Visual Studio sadece c# için değil :)
biraz daha açıklar mısınız? html / vss ne bilmiyorum dil olarak python ve C# biliyorum.

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
biraz daha açıklar mısınız? html / vss ne bilmiyorum dil olarak python ve C# biliyorum.
html bir markup language dir . internetten ayrıntılı olarak araştırın. python,c# gibi programlama dili değildir. tasarım için kullanılır. Yani c# projenizi derlerken kullandığınız şekilde visual stuido ya ihtiyaç yok. Doğrudan web sayfası olarak açılır.

Forumda bu tarz sorular sormak yerine web te araştırma yapmanızı öneririm burada harcadığınız zamana oranla çok daha fazla şey öğrenirsiniz. Bir sürü faydalı makale var. Kabalık etmek istemem ama python ve c# bilip web e dair hiç fikri olmayan biri ile hiç karşılaşmadım.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
html bir markup language dir . internetten ayrıntılı olarak araştırın. python,c# gibi programlama dili değildir. tasarım için kullanılır. Yani c# projenizi derlerken kullandığınız şekilde visual stuido ya ihtiyaç yok. Doğrudan web sayfası olarak açılır.

Forumda bu tarz sorular sormak yerine web te araştırma yapmanızı öneririm burada harcadığınız zamana oranla çok daha fazla şey öğrenirsiniz. Bir sürü faydalı makale var. Kabalık etmek istemem ama python ve c# bilip web e dair hiç fikri olmayan biri ile hiç karşılaşmadım.
Hocam üst düzey bilmiyorum zaten öğrenmek için buradayım. Çok uğraştırdım ama ben hâlâ anlamadım :)

html css bunlar hakkında hiçbir fikrim yok ilk ne yapmamı önerirsiniz?

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun
Temel web geliştirme derslerini izlemenizi öneririm. Python biliyorsanız web geliştirme için python frameworkleri de kullanabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,227
Üyeler
143,402
Son üye
jossephh
Top Bottom