Arama sonuçları: *

1. Ahmet Sevinç

Jetlisans güvenilir mi

kesinlikle güvenilir 2 key aldım ikiside güvenilir sağlamlisansdan kesinlikle güvenilir
  2. Ahmet Sevinç

Windows 10 mu kurayım 11 mi?

amd de performans düşürüyor diye bir oaly çıkmıştı 2 yıl önce ama düzeltilmiştir herhalde
  3. Ahmet Sevinç

Sağlam Lisans vs Jet Lisans OEM KEY!

retaildi muhtemelen çoğaltılmış yani ama sorun yok
  4. Ahmet Sevinç

ben format atmadım ürün anahtarı etkinleştirdim öyle sorun olmadı bence keyi not alın bir deneyin
  5. Ahmet Sevinç

hayır oem anakarta gömülüyor format atsan bile kalır retail başka
  6. Ahmet Sevinç

ben jetlisansdan aldım kullanıyorum memnunum öneririm
  7. Ahmet Sevinç

Kaliteli Ücretsiz Ses Değiştirme Programı

gamepower ın nasıl varda razer ın yok 😲
  8. Ahmet Sevinç

Kaliteli Ücretsiz Ses Değiştirme Programı

kulaklığınız nedir 1662405116 https://play.google.com/store/search?q=efektler+i%C3%A7eren+ses+de%C4%9Fi%C5%9Ftirici&c=apps&hl=tr mobil için buprogram iyi bence kayıt alabiliyor onun dışında bide emin değilim ama nvidia broadcast yazılımında böyle bi özellik var mıydı acaba :unsure: 1662405117...
  9. Ahmet Sevinç

Windows 11 mi Yoksa Windows 10 mu?

w10 al ben zamanında sordum bi program ile bedava w11 e yükseltilebiliyomuş
  10. Ahmet Sevinç

Lisans key mi almalıyım oem keymi .

denemedim valla bana fatura geeldiği için bir yere not almadım ama çokda bişey olmaz nede olsa 100tl veriyoruz
  11. Ahmet Sevinç

lisans key bende aldım sorunsuz çalışıyor tabi buna format atma durumunda anakarta gömülü olmadığı için yeni key alma durumunda kalabilirsin
  12. Ahmet Sevinç

oem anakarta gömülür format atsan bile anakartta gömülü olduğu için bişey olmaz sağlamlisans gibi sitelerden alacaksan key öneririm
  13. Ahmet Sevinç

sağlam lisans'tan W11 veya W10 mu alayım

aldım hocam oradan umarım sorun olmaz 😅 1660669450 @Akinator sağolasın hocam windovs orijinal gibi oldu ama key i girdikten sonra "kopya uygulandı" gibi bişey dedi bu doğal mı 30tl lik key ler için
  14. Ahmet Sevinç

sağolasınız o zaman ucuz olan w10 alıyorum 50tl filan sağlam lisansta 1660667838 hocam emin misin bazıları kötü yorumlar yapmış hakknda çok bilgi de yok
  15. Ahmet Sevinç

ücretsiz upgrade oluyorsa 50tl ye w10 alıyorum ben o zaman 😃 bide nasıl yükseltebileceğim ile ilgili video var mı?
  16. Ahmet Sevinç

3500x 1650s var yani w10 lisansı alıp ücretsiz bi şekilde 11 e geçebiliyor muyum?
  17. Ahmet Sevinç

sağol hocam da 10 mu 11 mi tespit edeyim
  18. Ahmet Sevinç

arkadaşlar merhaba sistemim imzada yazıyor artık windovsu aktive etmek istiyorum ve bunun içinde lisans alıcam sağlam lisans hakkında güzel yorumlar vardı o yüzden ordan alıyorum siz windovs 10 mu yoksa 11 mi önerirsiniz? açıkçası para vermişken bir kez vermek daha da almakla uğraşmak...
  19. Ahmet Sevinç

Sorun Çıkarmayacak Win10 Keyi Nerden Satın Alabilirim?

oem galiba tek anakartda çalışıyordu başka anakarta aktarma şansın yoktu sanırsam
  20. Ahmet Sevinç

Sorun Çıkarmayacak Win10 Keyi Nerden Satın Alabilirim?

evet paran yoksa tabikide ucuzları alacaksın ama 50 TL likde sorun çıkaıyor mesela şuan hep lisanasınızın süresi dolmak üzere uyarısı alıyorum onun dışında her özelliğini kullanırsın
Top Bottom