Neler Yeni

Lisans key mi almalıyım oem keymi .

emirylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emir Yılmaz
Freedos bir laptop aldım içine windows 11 kuracağım . Sağlam lisans adlı site önerildi fakat iki seçenek var oem key birde lisans key . Hangisini alcam

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,204
İsim
Ahmet Sevinç
Freedos bir laptop aldım içine windows 11 kuracağım . Sağlam lisans adlı site önerildi fakat iki seçenek var oem key birde lisans key . Hangisini alcam
oem anakarta gömülür format atsan bile anakartta gömülü olduğu için bişey olmaz sağlamlisans gibi sitelerden alacaksan key öneririm

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,204
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam dier lisans key ne . Çünkü oem key pahalı.
lisans key bende aldım sorunsuz çalışıyor tabi buna format atma durumunda anakarta gömülü olmadığı için yeni key alma durumunda kalabilirsin

emirylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lisans key bende aldım sorunsuz çalışıyor tabi buna format atma durumunda anakarta gömülü olmadığı için yeni key alma durumunda kalabilirsin
Hocam bazıları şey demiş saglam bir yere not aldım formatyan sknra tekrar girilmesi gerekli diye. Yani bu çöp mu oluyor yoksa kullanılabilir durumda olup tekrar girilmesini gerekiyo sadece

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Hocam bazıları şey demiş saglam bir yere not aldım formatyan sknra tekrar girilmesi gerekli diye. Yani bu çöp mu oluyor yoksa kullanılabilir durumda olup tekrar girilmesini gerekiyo sadece
Ben siteden 30tl key aldim format atinca soruyor giriyorum duzgunce calisiyor

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,204
İsim
Ahmet Sevinç
denemedim valla bana fatura geeldiği için bir yere not almadım ama çokda bişey olmaz nede olsa 100tl veriyoruz

emirylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emir Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben siteden 30tl key aldim format atinca soruyor giriyorum duzgunce calisiyor
Aynı key giriliyor yani tekrar almaya gerek yok . Siz hangj siteden aldınız hocam önerir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

denemedim valla bana fatura geeldiği için bir yere not almadım ama çokda bişey olmaz nede olsa 100tl veriyoruz
Not almak dediğim biryerde saklanması yani . 100 TL de az deil be hocam

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
Aynı key giriliyor yani tekrar almaya gerek yok . Siz hangj siteden aldınız hocam önerir misiniz?
hocam ben alalı 4 sene oldu hiç hatırlamıyorum , aynı gırılıyor tekrar almaya gerek yok

Dušan Tadić

80+ Silver
OEM alırsan anakarta gömülür, format atsan dahi ekstra bir işlem yapmadan kullanmaya devam edersin. Normal key alırsan her format sonrasında tekrardan girmen gerekir.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Muhammed Berat Yörük
alma bence knk sahte lisans yap her özellik kullanılabilir oluyor zaten hem de süresiz herhangi bir ek programa da gerek yok

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,358
İsim
Emre Zengin

emirylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emir Yılmaz
alma bence knk sahte lisans yap her özellik kullanılabilir oluyor zaten hem de süresiz herhangi bir ek programa da gerek yok
Hocam o iş güvenlik olarak pek sağlıklı deil diyorlar

Top Bottom