Arama sonuçları: *

1. BATTLEFIELD

PlayStation 4 Vs. Xbox Series S

Yeni Spider-Man oyunlarının hiçbiri PS dışında hiçbir platformda yok.
  2. BATTLEFIELD

Last Of Us 1-2, God of War 1-2, Spider-Man 1-2, Demon's Souls Remake, Uncharted serisi gibi gibi başlıca PS özel oyunları var. Tabii bir de şöyle bir detay var; bunların bazıları PC'ye geldi ve gelmeyenlerin de ileriki zamanlarda gelmesi muhtemel.
  3. BATTLEFIELD

Yaklaşık 10 tane falan PS özel oyunu var ve bunlardan birçoğu çok özel ve kaliteli yapımlar. Series S alırsan bunlardan mahrum olacaksın ancak daha güncel bir konsol ve GamePass imkanı olacak. Sana bağlı bir durum açıkçası tam bir şey söyleyemiyorum. PS özel oyunlarını göz ardı edersen Series S...
  4. BATTLEFIELD

Ps4 VS Xbox Series S hangisini almalıyım?

Eğer özel oyun oynamak istiyorsanız tabii ki de PS 4 alıp oynayabilirsiniz. 2. elden 2000 TL'ye veya 0 olarak 3000 TL yeterli olacaktır.
  5. BATTLEFIELD

ps5 in içindeki ekran kartı ney?

RDNA 2 mimarili AMD ekran kartı. Saf gücü 6700 XT ile 6800 arasında diye biliyorum.
  6. BATTLEFIELD

4k 60 FPS ps5 oyunları

https://www.playstation.com/tr-tr/editorial/this-month-on-playstation/great-ps4-games-upgraded-for-ps5/
  7. BATTLEFIELD

PlayStation Dualshock ve Xbox Series S

Youtube'den bununla ilgili bir içerik yok. Sanırım bağlanamıyor.
  8. BATTLEFIELD

Varmış.
  9. BATTLEFIELD

Dualshock'da Bluetooth var mı?
  10. BATTLEFIELD

PS5 İçin Monitör/TV Önerisi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-philips-288e2a-00-28-4ms-4k-ips-fiyati,804392771.html https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-samsung-ur55-lu28r550uqmxuf-28-4ms-4k-freesync-oyuncu-u-fiyati,730920931.html Bu ikisine bir bakabilirsiniz.
  11. BATTLEFIELD

7500 liram var, ps5 mi almalıyım yoksa pc’mi toplamalıyım?

Aslına bakarsan ikisi de aynı şey. 100 TL ile 700 TL arasına değişebiliyor diye biliyorum.
  12. BATTLEFIELD

PS5 dijital vs Xbox Series S

O artık kişinin kendi tercih meselesi. Tabii böyle bir sistemin gelmesi hem rekabet hem de oyun fiyatları açısından çok güzel olur elbette.
  13. BATTLEFIELD

PS5 dijital vs Xbox Series S

Bunun hakkında detaylı bilgi edinilmesi iyi olur aslında. Son zamanlarda benim de gözüme çarptı.
  14. BATTLEFIELD

Ps5 aldım bu oyunları oynican oyunlar nasıl sizce

Aynen, muhtemelen kendi depolaması yetmeyecek.
  15. BATTLEFIELD

Ps5 aldım bu oyunları oynican oyunlar nasıl sizce

Detroid: Android Become Human da oynayabilirsin.
  16. BATTLEFIELD

Playstation 5 Digital mi? Xbox Series S mi?

Çok kısa süreli bir konsol olmayacaktır ama oyunlar için bütçeniz var ise PS 5 ömür açısından daha uzun olacaktır. Game Pass gibi bir sistem sizin için şart mıdır?
  17. BATTLEFIELD

Playstation 5 Digital mi? Xbox Series S mi?

Ekonomik olarak Series S daha iyi ancak bu soruyu bizden önce kendinize sormalısınız bence.
  18. BATTLEFIELD

Ps Plus Nisan Oyunları:

Böyle değil sanırım bu ya, böyle olsa fevkalade bir şey olur bu. Ama belki de dediğin gibidir.
  19. BATTLEFIELD

Ps Plus Nisan Oyunları:

Bu sisteme abone olunduğunda bu sistemdeki oyunlar 1 aylığına geliyor değil mi?
  20. BATTLEFIELD

XBOX mı PS mi daha iyi

Aynen, biliyorum geçenlerde incelemiştim Gamepass oyunlarını. EA Play oyunları da dahil olunca seçenekler baya fazla, uzun süre götürür gibi duruyor yani.
Top Bottom