Neler Yeni

PlayStation 4 Vs. Xbox Series S

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat
Merhaba ilk olarak 0 bir konsol aradığımı söyleyeyim ilk olarak aklıma ps4 geldi fakat xbox donanım açısından PlayStation dan bir miktar önde diye biliyorum tekrae bilgilendirirseniz sevinirim.Ps4 de oynayıp xbox series s de oynayamayacağım oyun sayısı fazlamı? Series S fiyat olarak bir tık daha düşük neredeyse aynı fiyattalar ama hangisini tercih etmem gerekir yardımcı olursanız sevinirim.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Ps4 de oynayıp xbox series s de oynayamayacağım oyun sayısı fazlamı?
Yaklaşık 10 tane falan PS özel oyunu var ve bunlardan birçoğu çok özel ve kaliteli yapımlar. Series S alırsan bunlardan mahrum olacaksın ancak daha güncel bir konsol ve GamePass imkanı olacak. Sana bağlı bir durum açıkçası tam bir şey söyleyemiyorum. PS özel oyunlarını göz ardı edersen Series S al şu saatten sonra PS 4 almaya gerek yok. PS 4 o fiyatı hak etmiyor zaten.

Mert

80+ Silver
Series S yeni nesil bir konsol, tartışacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,579
İsim
Yavuz
Bi kaç yıl kullancaksan x box series s.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Merhaba ilk olarak 0 bir konsol aradığımı söyleyeyim ilk olarak aklıma ps4 geldi fakat xbox donanım açısından PlayStation dan bir miktar önde diye biliyorum tekrae bilgilendirirseniz sevinirim.Ps4 de oynayıp xbox series s de oynayamayacağım oyun sayısı fazlamı? Series S fiyat olarak bir tık daha düşük neredeyse aynı fiyattalar ama hangisini tercih etmem gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
series s

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Series S yeni nesil bir konsol, tartışacak bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Oyun kısmında herhangi bir eksiklik yaşarmıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 10 tane falan PS özel oyunu var ve bunlardan birçoğu çok özel ve kaliteli yapımlar. Series S alırsan bunlardan mahrum olacaksın ancak daha güncel bir konsol ve GamePass imkanı olacak. Sana bağlı bir durum açıkçası tam bir şey söyleyemiyorum. PS özel oyunlarını göz ardı edersen Series S al şu saatten sonra PS 4 almaya gerek yok. PS 4 o fiyatı hak etmiyor zaten.
Oyunların bazılarını yazabilirmisin Misal Spider Man gibi oyunlar varmıdır

Veya hangilerj olduguna ulasabilecegim bir site

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
Oyunların bazılarını yazabilirmisin Misal Spider Man gibi oyunlar varmıdır
Last Of Us 1-2, God of War 1-2, Spider-Man 1-2, Demon's Souls Remake, Uncharted serisi gibi gibi başlıca PS özel oyunları var. Tabii bir de şöyle bir detay var; bunların bazıları PC'ye geldi ve gelmeyenlerin de ileriki zamanlarda gelmesi muhtemel.

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
sosyeteDİNOZOR
PC varsa PlayStation al pcden zaten Xbox oynarsın PlayStation dan da exclusive oynarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat
PC varsa PlayStation al pcden zaten Xbox oynarsın PlayStation dan da exclusive oynarsın
Pc varda işte donanım açısından büyük bir fark mevcut

Last Of Us 1-2, God of War 1-2, Spider-Man 1-2, Demon's Souls Remake, Uncharted serisi gibi gibi başlıca PS özel oyunları var. Tabii bir de şöyle bir detay var; bunların bazıları PC'ye geldi ve gelmeyenlerin de ileriki zamanlarda gelmesi muhtemel.
Spiderman in bir oyunu xbox da var diye biliyorum ama.Birde ps5 alma olasiligimda yuksek

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Pc varda işte donanım açısından büyük bir fark mevcut

Spiderman in bir oyunu xbox da var diye biliyorum ama.Birde ps5 alma olasiligimda yuksek
spiderman oyunları yok olsa bile eski oyundur xbox da

ps oyunları xbox dan daha güzel ps5 te game pass benzer sistem var bir kaç oyun var game pass de Forza ve uçak simulator dışında iyi oyunlar yok

Top Bottom