Neler Yeni

XboX Series S alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Hamza Kızılay
Merhaba arkadaşlar, elimde şu an bir kasam var ve 3500 TL'ye satmayı düşünüyorum üstüne biraz daha para koyunca kasayı sattıktan sonra elimdeki bütçe 7500-8000TL (maX) ve ben bu bütçede PC almaya kalkarsam 2. elden pazarlık yaparak kargo ücretleri dahil Ryzen 5 1600 AF- veya R5 2600 GTX 1660 Super'li sistemler toplayabiliyorum ilk başta gönlüm PC'den yanaydı ama sonra kuzenim aklıma Xbox Series S soktu yurt dışından ortalama 8-9k bandına sıfır olarak getirtebileceğini söyledi Series S Xbox'un son nesil konsolu ve ortalama 5-6 yıl daha yeni nesil oyunları destekleyecek olması beni düşündürüyor klavye mouse desteği de var zaten sizce öyle bir sistem mi yoksa Xbox Series S mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Bezek
pc'yi ilerde yükseltmiceksen kesinlikle series s. ama bu konsol, dediğin gibi 6 yıl gider ama 4 yıl sonra 30fpsnin üzerine zar zor çıkarsın konsol sağlam bir optimizasyon almassa.(indle oyunlar hariç) istersen biraz daha bekle xbox series x yada eli yüzü düzgün bir pc al.

Series s al geç ama öyle büyük bir performans bekleme şu an bile bazı yeni nesil oyunları 30 fps oynatıyor yinede 2.el düşük pc almaktansa kesinlikle series s öneririm en son 1 yılık gamepass ultimate 1000 TL idi sanırım hala devam ediyor diye biliyorum ne kadar çabuk alırsanız o kadar iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Hamza Kızılay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc'yi ilerde yükseltmiceksen kesinlikle series s. ama bu konsol, dediğin gibi 6 yıl gider ama 4 yıl sonra 30fpsnin üzerine zar zor çıkarsın konsol sağlam bir optimizasyon almassa.(indle oyunlar hariç) istersen biraz daha bekle xbox series x yada eli yüzü düzgün bir pc al.
Series s al geç ama öyle büyük bir performans bekleme şu an bile bazı yeni nesil oyunları 30 fps oynatıyor yinede 2.el düşük pc almaktansa kesinlikle series s öneririm en son 1 yılık gamepass ultimate 1000 TL idi sanırım hala devam ediyor diye biliyorum ne kadar çabuk alırsanız o kadar iyi.
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum yurtdışı Xbox işi olmayinca bende 8500 e GTX 1660 süper R3 3100 lü sıfır ikinci el karışık bir sistem topladım teşekkür ederim

JSezar

80+ Silver
bu bütçede series s altarnetifi yok.pc alsan bile her oyunu oynayamazsın.

KSF Eren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Ben pc taraftarıyım daha önce xbox one s kullandım. Online oyunları oynamak için her ay üyelik almak şart ( ücretsiz oyunlar hariç ) Oyun fiyatları makul ama oynayacağın oyuna göre değişir. Ben pc de aldığım keyifi hiçbir şekilde xbox da alamadım. Eğer hikayeli oyunlarda takılıyorsan xbox alınabilir belki ama online bir oyuncuysan kesinlikle pc derim. Pc de birçok şey yapılıyor xbox da yapabileceklerin sınırlı ayrıca zaten xbox da olan oyunların hepsi pc de var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,308
Üyeler
140,805
Son üye
aras114