Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

Evde vücut geliştirme

Yapılmaz, bir yerden sonra gelişimin durur ve o gelişim seni hiç mutlu etmez. Calisthenics başla.
  2. Berk Atmaca

Gym bro lara bir sorum var

Az ağırlık doğru formda yaparsan 2-3 haftaya kalmadan o tükenme geçer diye düşünüyorum
  3. Berk Atmaca

Sporda neden protein gerekiyor

Adam merak edip sormuş cevap vermeyip toxiclik yapmayın. Eline sağlık hocam
  4. Berk Atmaca

KARIN KASI NASIL ÇIKARILIR

Birinci etken yağ oranın. Yağ oranın düşmeden istersen karın kaslarında dağ kaldır yine görünmez. İkinci etken karın kaslarına yönelik antrenman. Karnındaki kasları büyütmezsen de yine az görünecektir. Boşa "fazla" mekik çekme bu arada. Daha iyi geliştiren hareketler mevcut.
  5. Berk Atmaca

Fi̇tness Ve Masturbasyon

Azcık tokatlamaktan bir şey olmaz ama her gün tokatlarsan çocuk üzülür büyüyüp gelişemez.
  6. Berk Atmaca

Kaç Kilogram Geçmeliyim?

War Cebeci araştırıcam sağol dostum info için
  7. Berk Atmaca

Kaç Kilogram Geçmeliyim?

Ben dambıl* alamadığım için 3 ay 5kg ile çalıştım... Şimdi saldım 3 haftadır yapmıyorum. Geliştiğimi hissedememin sebebinin ağırlık olduğunu biliyordum da bu kadar hızlı arttırmamız gerektiğini yeni öğrendim
  8. Berk Atmaca

Fitness'a 1 Yıl Dayanabilir Miyim?

Erken diyenleri dinleme. Ben 14 yaşında gittiğimde ciddi manada geliştim. Sonra yok küçüksün yok kaldıramazsın dedikleri için gitmeyi bıraktım. Şuan 18'im keşke bırakmasaydım diyorum. Evde şuan yapabildiğim kadar yapıyorum. Sınav bitsin direkt yazılmayı düşünüyorum. Param hazır her şeyim hazır...
  9. Berk Atmaca

Protein tozu önerir misiniz

Hazır konusu açılmışken gainer önerisi var mı? 172-49-51 kilo arası geziyorum. 42 kilodan başladım kilo almaya (ufak bir sağlık probleminden dolayı çok zayıflamıştım) Böyle ayda 1-2 kilo alabileceğim tarzda. Spor yapıyorum zaten.
  10. Berk Atmaca

Suplementler ve iğneler

Tedavisi var ama doğru hocam. Kuş diyo kuşşşş ötmez diyooo
  11. Berk Atmaca

17 Yaşında birine dumbell önerisi

5 al hatta hem 5 hem 7.5 al bence. Yetmeyecek çünkü ikisi. Kilon iyi düzeyde. Ben 55 kiloyum 5 yetmiyo artık.
Top Bottom