Arama sonuçları: *

1. ByEfe04

Galatasaray maalesef ?

Kanka adam gol atamıyordu ilk golünü attı form bulur merak etme daha zamanı var.
  2. ByEfe04

Hoşlandığım Kıza Açılamıyorum, Açılamam...

Normal birer insanmış gibi arkadaşlık kur önce, yazışın konuşun fakat sen iyi davranmaya çalış her fırsatta güldürmeye çalış halini hatrını sor ama asla aşırıya kaçma çünkü seni peşinde koşan bir erkek gibi görür buna izin verirsen işin çok zorlaşır. 1-2 hafta konuşun, baktın iyi gidiyorsunuz...
  3. ByEfe04

Bir anlığına beyaz temaya geçtim

O değilde harbiden napim?
  4. ByEfe04

Recep Baltaş'tan Abdullah Hacıgül'e eleştiri

Eleştirmesi kadar doğal bir şey yok, burada hemfikiriz ancak Abdullah abinin yakındığı konu adam kendi yaptıklarını hiçe sayıp eleştirisini yapıyor. Yani kendi tamamen tarafsız bir şekilde ürünün artılarını eksilerini göz önünde bulundurarak inceleyip öneriyormuş ve sistem topluyormuş gibi...
  5. ByEfe04

sınavlar yapılsın dediğim için tüm forumdan özür diliyorum

Bana ironi gibi geldi ama neyse, özür dilemene gerek yok, sadece kendini düşünme bu hayatta, yeter. Benim bir sürü sınava giren arkadaşım var fakat onlarda durumun ciddiyetinden dolayı tweet atarak sınavların iptal olmasını istiyor.
  6. ByEfe04

Biz sınava girenler, ölsün onların sınavları kabul olsun gebersinler felan mı dedik? Sınavlar iptal olursa zaten sizinkilerde olacak neyin kafası bu kardeşim, niye bu kadar karşı çıkıyorsun bu konuya düşmanmıyız biz? Kusura bakmayacaksın da herkes kendi sağlığını düşünmek zorunda ve bu konuda...
  7. ByEfe04

Linç mi? İstersen at da linki bir baksın linçlemişmiyiz doğruları mı konuşmuşuz.
  8. ByEfe04

TELEFON + BİLGİSAYAR MI SADECE BİLGİSAYAR MI?

Hazır bi sistem alırsanız 10K civarına toplanır sanırım.
  9. ByEfe04

TELEFON + BİLGİSAYAR MI SADECE BİLGİSAYAR MI?

20.000TL bütçe ile bir yayıncı bile olsan sadece PC toplamak çok mantıksız. Bunu her zaman her yerde söylerim hocam, 11, 12K civarına RTX 3070 veya 3060 Ti ile bi 3700X veya 5600X PC topla üstüne birde 2K 144HZ bir monitör al bak keyfine istediğin oyunu oyna istersen de yayın aç, o PC sana emin...
  10. ByEfe04

Nicklerinizini nasıl oluşturdunuz?

By-Efe(İsmim)-04(Doğum ''günüm'')
  11. ByEfe04

Hangi mesleği istiyorsunuz ?

🤔
  12. ByEfe04

Hangi mesleği istiyorsunuz ?

İngiliççe yazamda hawli olam.
  13. ByEfe04

D.A Yeni Sistem Parçaları Tahminleriniz?

Oha neredeyse dediklerinin aynısı :D 1606227228 Baya iyi tahmin bir tek SSD M2 olarak geldi helal.
  14. ByEfe04

D.A Yeni Sistem Parçaları Tahminleriniz?

Benim 2 türlü tahminim var biri olacak zaten :D 1: Ryzen 3 3100 1650S - 1660S 16GB RAM B450M S2H 2: Ryzen 5 3500X - 3500 2060 - 5600XT 16GB RAM B450M S2H
  15. ByEfe04

Miui 12 Note 8 güncellenmeli mi?

Dostum kullanıyorum, yenilik açısından evet biraz daha güzel animasyonlar falan filan gelmiş ama miui 11 den bir tık daha kötü gidiyor gibi şarj ona göre güncelle.
  16. ByEfe04

Haziran Ayındaki Fiyatlar...

tm
  17. ByEfe04

Bu fiyat cidden güzelmiş bu sistem için bide corona dan önce de çok daha uygun du fiyatlar o fiyatlarla şimdi ki fiyatlar arasında sanırım abartısız bi 1700 TL felan fark var
  18. ByEfe04

Arkadaşlar Haziran ayındaki çekmiş olduğum bir sistemin fotoğrafını bırakıyorum, Şuanda bazı parçaların stokları yok bu sistemdeki ama internetten aynı parçaları toplayınca zaten çıkan aradaki büyük fiyat farkından anlaşılır sadece 5 ayda ne kadar zam geldiği... Yani 5 ayda bile bu kadar zam...
  19. ByEfe04

Cumartesi günleri MNG kargo dağıtım yapıyor mu?

Tamamdır, sağol.
  20. ByEfe04

Cumartesi günleri MNG kargo dağıtım yapıyor mu?

Arkadaşlar internette cumartesi günleri de hizmet verdiği yazıyor fakat dağıtım yapıyor mu yapmıyor mu bulamadım bilen var mı? 1604047104 lna bilen yok mu :D?
Top Bottom