Arama sonuçları: *

1. Byte

Userbenchmark sitesini neden kullanmamalısınız

Hocam elinize sağlık. Söylediklerinize katılıyorum. Bu ülkedeki malum haber kanalları ne ise UserBenchmark da odur. İtibar etmeyin kesinlikle.
  2. Byte

❌İndirim Bitti! Corsair iCUE AF120 RGB Elite 120 mm 3lü - 1174 TL

Şu fanlar yeni çıktı çok beğeniyorum ama fiyatı çok yüksek ya. https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0C64S73ZJ/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1
  3. Byte

sahibindende trollendim

Cevap bile vermeyin. Çok var böyleleri. Kafaya takmayın. İyi satışlar.
  4. Byte

Vatan Bilgisayar Yanlış Ürün mü Gönderdi ?

Umarım iade alırlar.
  5. Byte

Sonuçta başlık hatası. Zaten şimdi araştırdım bu ürün yabancı sitelerde 1x olarak satılıyor. 2x olarak satışı olmayan bir ürün.
  6. Byte

Google' a bile 2x140mm yazınca 2 adet satılan fanlar listeleniyor. Başlık hatasını kabul etmiyorlar. Yarın mağazadan iade etmeyi deneyeceğim.
  7. Byte

Sanki ilk defa alışveriş yapıyoruz. Müşteri hizmetleri sa la k yerine koyuyor insanı. Özellikleri 2x140mm diyor dalga mı geçiyor
  8. Byte

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki ürün 2 adet 140mm fan olarak satışta değil mi ? Ben mi yanlış görüyorum. Satın aldım 1 adet geldi. Müşteri hizmetlerini aradım, ebatları 2x140mm diyorlar. Ürün 1 adet diyor. Ürünün kutusunda zaten 2x140 mm bile yazmıyor başlık hatası yapmışlar ancak beni *****...
  9. Byte

Amazon TR İade Sürecim

Ben okuduklarımdan şunu anladım, mouse size geri geliyor ve ücret iadeniz de yapıldı. Doğru mudur ?
  10. Byte

(ÇÖZÜLDÜ) Gaming.gen.tr Fatura Tutarı Dolandırıcılığı !

Komple sistemi iade edemiyor musunuz ?
  11. Byte

bu site güvenilir mi??

Ticari veya mersis no paylaşmamışlar sitelerinde. Paylaşmış olsalardı kontrol ederdik.
Top Bottom