Arama sonuçları: *

1. Byte

Çözüldü✓ Banayeni sitesinden aldığım ürün 2. el mi?

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-id-cooling-se-214-xt-argb-fiyati,233903906.html Aynı satıcı diğer platformlarda da ürün listelemiş. Muhtemelen sıfır gelir.
  2. Byte

Çözüldü✓ Banayeni sitesinden aldığım ürün 2. el mi?

SIFIR yazıyor. En kötü kutusu açılmış ama kullanılmamış olarak gelebilir. Satıcı kimdi ?
  3. Byte

Yardım Anakartta Argb Girisi Yok Fanlari Nasil Takacagim?

ARGB denetleyici almalısın. Örnek; Ucuz yollu tuşlu bişey istiyorsan bu: TIKLA Kumandalı istiyorsan: TIKLA
  4. Byte

bilgisayar fan çok sesli

Fanlar anakarta veya kontrolcüye bağlı mı ? marka/model nedir ?
  5. Byte

Sivi Soğutma Rgb Ledleri̇m Yanmıyor?

Bu anakartta ARGB giriş yok sanırım. Hazır sistem satanlar gerçekten saçmalıyor bazen.
  6. Byte

Bu şekilde takılması gerek. Kontrol edin.
  7. Byte

ARGB Kablosu ana karta bağlı mı ?
  8. Byte

Corsair iCUE H150i Elite LCD XT 360mm bu fiyata alınır mı?

Hocam selamlar, ne yaptınız aldınız mı ? Ben de kararsızım bir kaç gündür bakıyorum ama pahalı gibi. En ucuz Qp de şuanda. 7,5K verilir mi emin olamadım. Ben de beyaz sistem topluyorum şuanda.
  9. Byte

ARGB kablosunu takmadan ledleri yakma?

Kötü olmuş hocam ya. Bende stok fanı söküp aerocool mirage 5 almıştım. Boşta 32 yükte max 63 derece alıyorum. Kutu içinden termal macun çıkmıştı onu kullanmıştım.
  10. Byte

ARGB kablosunu takmadan ledleri yakma?

Yani asus h serisine neden koymazsın 3 pin argb. Sinir bozucu oluyorlar bazen bu anakart üreticileri. Sırf ışığı yakmak için en az 100 TL harcamanıza değer mi bilemedim.
Top Bottom