Neler Yeni

ARGB kablosunu takmadan ledleri yakma?

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
www.instagram.com/mehmetyagmur2
Twitter
mehrainn
Merhaba arkadaşlar, itopya'dan Cooler Master I70C ARGB hava soğutmasını aldım. ***** gibi anakartımın argb desteği olmadığını aklımda bulundurmayarak aldım. Bir an hevesle işlemci fanını söktüm aldığım fanı taktım ama argb kablosunu takacak yer bulamadığımda sap gibi kaldım. Fan çalışıyor sıkıntı yok da ledler yanmıyor. Bu ledi ne yapar da yakabilirim? Kontrol etmem gram umrumda değil yanması benim için yeterli. Thermaltake versa t25 kasam var. Kasanın fan kontrolcüsünde de argb kablosunu takmaya yer yok. İtopya'ya iade edemeyeceği mi düşünüyorum çünkü heat sinkte bulunan termal macun taktığım için sıfır şekli bozuldu. Her neyse bu fanın ledini nasıl yakabilirim yardımcı olabilir misiniz? Anakart asus prime h610m-e d4

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Merhaba arkadaşlar, itopya'dan Cooler Master I70C ARGB hava soğutmasını aldım. ***** gibi anakartımın argb desteği olmadığını aklımda bulundurmayarak aldım. Bir an hevesle işlemci fanını söktüm aldığım fanı taktım ama argb kablosunu takacak yer bulamadığımda sap gibi kaldım. Fan çalışıyor sıkıntı yok da ledler yanmıyor. Bu ledi ne yapar da yakabilirim? Kontrol etmem gram umrumda değil yanması benim için yeterli. Thermaltake versa t25 kasam var. Kasanın fan kontrolcüsünde de argb kablosunu takmaya yer yok. İtopya'ya iade edemeyeceği mi düşünüyorum çünkü heat sinkte bulunan termal macun taktığım için sıfır şekli bozuldu. Her neyse bu fanın ledini nasıl yakabilirim yardımcı olabilir misiniz? Anakart asus prime h610m-e d4

işinizi görür sanırım

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
Twitter
mehrainn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

işinizi görür sanırım
Çok para be kral ya. Sağol yorum için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an ışığı yakamazsın.

En kolay yol bu harici ARGB kontrolcüden almak. Nasıl efektlere sahip bilmiyorum. İyi bir ürün mü onu da bilmiyorum ama şu anki sorununun en kolay çözümü bu.
Evet baktım ona ama marka hakkında pek iyi şeyler duymadım. Kasa içerisine hele de elektrik aksamına bu parçayı takmaya çekindim açıkcası. Şimdi yanar manar durduk yere sıkıntı çıkarmasın 😁

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,602
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Evet baktım ona ama marka hakkında pek iyi şeyler duymadım. Kasa içerisine hele de elektrik aksamına bu parçayı takmaya çekindim açıkcası. Şimdi yanar manar durduk yere sıkıntı çıkarmasın 😁
Marka çok iyi olmayabilir evet ama söylediğin şeyin olması çok olağandışı bir şey. Eğer ARGB ışığı yakmak istiyorsan alınabilir bir ürün, en azından senin işini karşılayacak kadar.

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
Twitter
mehrainn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Marka çok iyi olmayabilir evet ama söylediğin şeyin olması çok olağandışı bir şey. Eğer ARGB ışığı yakmak istiyorsan alınabilir bir ürün, en azından senin işini karşılayacak kadar.
İyi öyleyse. Ürünü paketleyip satmayı düşünüyorum. Alıcı bulamazsam bu kabloyu satın alıcam. Teşekkür ederim yorum için

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Multi kasa Vettel
Konudan bağımsız olarak, hangi işlemci için aldınız?

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Multi kasa Vettel
İ5 12400f. Soğutması için değil de kasa içi aydınlatma için satın almıştım.
Bende de aynı işlemci var. Soğutma için düşünüyorum, denediniz mi nasıl? Kule tipi yerine alınır mı?

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
Twitter
mehrainn
Bende de aynı işlemci var. Soğutma için düşünüyorum, denediniz mi nasıl? Kule tipi yerine alınır mı?
Dostum ışıkları yakamayınca moral bozukluğu ile sistemi çalıştırmadan söktüm. Sistemi toplamasaydım senin için denerdim. İstersen araştır aklına yatarsa 350 liraya sana verebilirim. Ürün kutusunu açalı 2 saat olmadı olduğu gibi geri paketledim

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Multi kasa Vettel
Dostum ışıkları yakamayınca moral bozukluğu ile sistemi çalıştırmadan söktüm. Sistemi toplamasaydım senin için denerdim. İstersen araştır aklına yatarsa 350 liraya sana verebilirim. Ürün kutusunu açalı 2 saat olmadı olduğu gibi geri paketledim
Saolasın ama kule tipine yöneleceğim gibi. Sanırım üründe yeni 12400f için incelemesini bulamadım hiç.

mehrain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mehmet Yağmur
Instagram
Twitter
mehrainn

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Burak B
Yani asus h serisine neden koymazsın 3 pin argb. Sinir bozucu oluyorlar bazen bu anakart üreticileri. Sırf ışığı yakmak için en az 100 TL harcamanıza değer mi bilemedim.

Top Bottom