Arama sonuçları: *

1. C

İsmail Kartal devam etmeliydi ta ki son maçlara kadar

Nordsellanddan 6 yediği gün hoca değişikliği yapılsaydı şuan daha başarılıydı fb
  2. C

C.Ronaldo Allahın adıyla diyerek golünü attı.

ATEİST OLDUĞUNU SÖYLEYEN KİŞİNİN CENAZE NAMAZI KILINMAZ DEDİĞİM İÇİN; son dk müslüman olmadığını nereden biliyorsun diyerek hümanistleri mezarında ters döndüren bu adam. Bana iftira atıldığı için "Allah belanı versin." DEDİM diye ateisten farkımın kalmadığını söylüyor.
  3. C

İftira atıyor. Kör değilsen eğer okuyabilirsin
  4. C

-ULAN YAKALIM GİTSİN Mİ DEDİM BEN? -CENAZE NAMAZI KILINMAZ DEDİM. -KASTİ OLARAK İFTİRA ATTIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
  5. C

Yazdıklarım gayet açık ve net. İki tane eleman burada ya kasti olarak çarpıtıyor. Yada gözleri ve gönülleri kör vaziyette. Bu saatten sonra size cevap vermeyeceğim.
  6. C

Güzel kardeşim anlamamak için mücadele veriyorsun. Bak lafı cımbızla çekip çarpıtıyorsun. Ben bir insanın müslüman olup olmamasıyla alakalı bir hüküm vermedim. Sen tutmuşssun namaz kılmıyor diye müslüman değildir falan diyorsun. Ben dedim ki aleni bir şekilde Ateist, Yahudi Hristiyan vs. Bak...
  7. C

Napalım 30 yıllık ateiste belki Müslüman olmuştur son dakika diye Müslüman usüllerince mi defnedelim dostum kendinde misin? Adamın ateistliğiyle alakalı 30 yıllık delili varken biz sadece zannın ihtimali üzere mi muamele edelim? Dediğin gibi bir durum varsa zaten Allah ile onun arasında...
  8. C

Adam 2+2 = 5 diye ısrar ediyor. Sonra da matematik öğretmeniyim diyor belge atıyor. Bende öyleysen daha kötü durum diyorum. Bu da bana kapak atıyor.
  9. C

Eğer yalan söylemiyorsan durum çok çok daha vahim demektir. Allah ıslah etsin.
  10. C

Bak senin gibilerde ben çok rastlıyorum. Adam islam ile alakalı en temel hususları bile bilmiyor. Yolunu gösteriyorsun ben hafızım diyor hiç sekmez.
  11. C

Yalan söylüyorsun. Bedava nasılsa.
  12. C

Bak sana samimiyetimle konuşuyorum. İslam ile alakalı bir ayet meali paylaşacaksan eğer o ayet ile alakalı "TEFSİR"okuman gerekir. Peki tefsir nedir? Tefsir açıklamaktır. Tefsir yorumlamaktır. Eğer sen ayeti bu şekilde alıp da yazıldığı şekilde anlamaya kalkarsan büyük cahillik ve hata yaparsın...
  13. C

Hastalıklı kafa falan değil. Müslüman olmayan bir insanın islam usullerince namazı kılınmaması gerekiyor zaten. Hayatı islama düşmanlık ile geçmiş ve cenazesi camiye gelip de namaz kılınması istemek iki yüzlülük. Bu ülkenin en büyük sıkıntısı her türlü islam düşmanlığını yapıp da ben Müslümanım...
  14. C

Konu sabahın 07.45 inde açılmasına rağmen 3 dakika sonra buraya damlaman yetmiyormuş gibi konuda tam 5 mesajın var. Gerçekten umursamıyormuşsun konuyu. Yazdığın mesajlar konuyu aşağılaman,dalga geçmen ve saygısızlık yapman üzerine kurulu. Etiketin üzerine geziyorsun.
  15. C

Sizce şampiyon kim olacak

Bu sene Galatasaray seneye Beşiktaş diye tahmin ediyorum. Fener mi? Güldürmeyin adamı Ligin son maçı fenere şampiyonluk için 1 puan yetecek olsa kaybeder.
  16. C

En sevdiğiniz futbolcular kim?

Dünya Tarihinin En iyi Orta Sahası Tarihin en değeri bilinmeyen oyuncusu ---Emre Belözoğlu---
  17. C

MAÇ SONUCU | 🟡 Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş ⚫

Ben eski bir fenerbahçeli olarak, artık maalesef üzülerek söylüyorum ki bence fenerbahçe artık bu ülkenin en iyi takımlarından biri değildir. Yani bu beklentiyle izlerseniz üzülmezsiniz arkadaşlar. Fb-bjk maçının, fb-gs maçının, fb-ts maçlarının favorileri bjk-gs ve ts dir. :(
  18. C

MAÇ SONU FENERBAHÇE SEVİLLA (TOPLAM SKOR :1-2)

Sadece gerçek gurmeler fenerbahçenin 2-0 öne geçtikten sonra turu kaybedeceğini bilir.
  19. C

MAÇ SONU FENERBAHÇE SEVİLLA (TOPLAM SKOR :1-2)

O geçen haftaki jasua King neydi öyle usta. Halısahaya çağırmam.
  20. C

Ana Konu 2022 DÜNYA KUPASINI HANGİ ÜLKE KAZANIR?

Bu kadar sert ve çizgisel savunmalara gerek yok bence artık futbol keyif vermiyor. Sahada çalım atan adam ya hızıyla atıyor ya omuz koyup geçiyor. Gözümüzün pasını alan estetik çalımlar falan hikaye artık şu futbolda prime ronaldinho gelse yerden kalkamaz. Futbolun yeni kurallara ihtiyacı var...
Top Bottom