Neler Yeni

Ana Konu 2022 DÜNYA KUPASINI HANGİ ÜLKE KAZANIR?

2022 DÜNYA KUPASI ŞAMPİYONU

• ARJANTİN

Oylar: 184 58.8%
  • FRANSA

Oylar: 129 41.2%

• Oy kullanan toplam üye
    313

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,106
İsim
Semih
Keşke bol gollü olsa, takımlar gol atıp çekilme peşinde artık.
Bu kadar sert ve çizgisel savunmalara gerek yok bence artık futbol keyif vermiyor. Sahada çalım atan adam ya hızıyla atıyor ya omuz koyup geçiyor. Gözümüzün pasını alan estetik çalımlar falan hikaye artık şu futbolda prime ronaldinho gelse yerden kalkamaz. Futbolun yeni kurallara ihtiyacı var gerekiyorsa ofsayt kaldırılmalı. Yada beraberliğe iki takımada puan verilmemesi gibi. önemli olan kupalar kazanmak, galibiyet veya puan peşinde koşmak değil. Önemli olan seyircinin ilgisi bence.

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Furkan
penaltılarda arjantin aldı bilemedim

Son düzenleme:

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
1671104805965.png

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,852
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu kadar sert ve çizgisel savunmalara gerek yok bence artık futbol keyif vermiyor. Sahada çalım atan adam ya hızıyla atıyor ya omuz koyup geçiyor. Gözümüzün pasını alan estetik çalımlar falan hikaye artık şu futbolda prime ronaldinho gelse yerden kalkamaz. Futbolun yeni kurallara ihtiyacı var gerekiyorsa ofsayt kaldırılmalı. Yada beraberliğe iki takımada puan verilmemesi gibi. önemli olan kupalar kazanmak, galibiyet veya puan peşinde koşmak değil. Önemli olan seyircinin ilgisi bence.
Golsüz beraberliğe puan verilmeme olabilir ama gerisi çok uçuk.

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
Benim gönlüm Messi'li Arjantin'den yana şahsen. Mbappe şu an için çok iyi bir oyuncu fakat önünde daha çok kupa var.
katılıyorum kanka messinin kupayı alıp gerçek goat olduğunu kanıtlaması lazım artık

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Yusuf
Fransa finali İngiltere maçında oynadı zaten Arjantin rakip bile olmaz.. Burkine Fasoya benzemez Fransa
fas'la oynanan maçı gördükten sonra fransa adaylığım gitti. fas ciddi fransa karşısında maçı yöneten taraf olması çok enteresandı eğerki arjantine böyle oynarsa arjantin öper :D

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
fas'la oynanan maçı gördükten sonra fransa adaylığım gitti. fas ciddi fransa karşısında maçı yöneten taraf olması çok enteresandı eğerki arjantine böyle oynarsa arjantin öper :D
iman power sadrazam power vardı fasta elin arjantininden ne fayda gelir :D oliver giroudun eniştesinin küçük kız kardeş benim eski manit, sordum ona ev arsa sat bas dedi bana :) bilmiyor ki tr şartlarını ne evi arabası lan dedim :D

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fransa ilk yarı 2 gol atar. Arjantin ikinci yarı ya 2 yada 3 gol atar.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bildiğiniz üzere finaldeki ülkeler dün gece belli oldu. Finalde Fransa ve Arjantin mücadele edecek. Peki bu eşleşmede kupayı kim kaldırır? Açtığım ankete oylarınızı bekliyorum, ayrıca konu altında fikirlerinizi de belirtmeyi unutmayın.
suudi arabistan'a kaybedenler ne zaman tepeye çıkarmış?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,624
Üyeler
145,216
Son üye
NakoG
Top Bottom