Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

Kuveyt Türk referans kodu lazım

Kuveyt Türk referans kodu lazım verebilecek var mı? Ayrıca 200₺ harcamaya 200₺ iade devam ediyor mu?
  2. Charles Darwin

Nays cashback hâlâ gelmedi

Şimdi bana cashback geldi
  3. Charles Darwin

Bana gelmedi hala sana geldi mi ?
  4. Charles Darwin

Nays dan toplam kaç TL kazandınız

Yatırılıyor sanal kart bilgileri var o bilgileri yazıp nays'a para gönderiyorsun
  5. Charles Darwin

Nays dan toplam kaç TL kazandınız

Gelecek olan 250₺ ve 100₺ var daha önceden gelenleri katınca 500₺'ye yakın kazanmış oldum 1689615091 Fiziksel kart yok sanırım yani piyasada satılmıyor ama fiziksel karta gerekte yok uygulama üzerinden karekod ile ödeme yapabilirsin
  6. Charles Darwin

Normalde yarını bekleyecektim ama gece 12'ye kadar gelmezse darlayacağım
  7. Charles Darwin

Papara bloke olan hesaba yanlışlıkla para gönderdim ve mağdur edildim

Nedense papara falan diyince aklıma direkt banka geliyor 1689547869 Tamam ben sadece öneri verdim size kalmış iyi geceler dilerim
  8. Charles Darwin

Bence dava aç ama kuzenine sor ne halt yemiş öğren öyle aç bu işin sonunda kuzeninin başı yanmasın
  9. Charles Darwin

Bloke koyulan ve devre dışı bırakılan bir hesabın IBAN numarası veya diğer bilgileri niye sistemlerde aktif ? Aslında dava açsanız kazanma ihtimaliniz var. Birde bankaya bilgim dışında şüpheli işlem yapılmış deseydin sonuç değişir miydi ? Bence değişirdi.
  10. Charles Darwin

Yalan söylüyorsun diye bir cümle mi kurdum ? Bende daha önce müşteri hizmetleri ile konuştuğum zaman iş günleri içerisinde gelir diyorlardı ama cuma günü gece Hepsiburada üzerinden omuz / göğüs çantası aldım hatta aynı gün market alışverişi yaptım bugün iş günü olmamasına rağmen cashback geldi...
  11. Charles Darwin

Sanmıyorum ya ben marketten ve e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yaptım haftasonu olmasına rağmen bugün toplam 35₺ cashback geldi ayrıca bayram da telefon almıştım Hepsiburada üzerinden 250₺ cashback gelmedi 7 gün önce kayıt açtırdım hala sonuç yok yazmayı unuttuğum 13 temmuzda olan oyun...
  12. Charles Darwin

Nays hesapıma para yatıramıyorum

Bu durumu aşmanın bir yolu yok mecbur istenilen şeyleri yapmak zorundasınız görüntülü konuşmak çok zor değil 5 dakika içinde halledilir bankada da maksimum 1 saat beklersiniz
  13. Charles Darwin

Nays hesapıma para yatıramıyorum

Madem küçüksün niye kendi üzerinden yapıyorsun ki babanın üzerinden yapsana işlemleri daha basit olur 1688569106 Benim tam olarak demek istediğim babanın hesabına para yükle onun üzerinden al yine cashback alırsın
  14. Charles Darwin

Nays çalınabilinir mi ?

Takılma güvenlik CVV kodu her 5 dakikada bir değişiyor kart numarasını öğrense bile bir şey yapamaz hem Nays uygulamasına girmesi için parola bilmesi gerekmiyor mu ? 😂
  15. Charles Darwin

Nays cashback ne zaman yükler?

Parça parça almanın bir faydası yok maksimum 100₺ geri ödeme yapıyor
  16. Charles Darwin

350₺ üstü para yüklemesi yaptığın zaman günlük 1 hak haftada toplam 4 hak veriyor ama ilk başta 10₺ veriyor en azından bana öyle verdi sonra 5₺ sonra hep 3₺ veriyor çok bir olayı yok yani
  17. Charles Darwin

3 iş günü içerisinde yüklenecektir çarşamba akşamına kadar bekleyin genelde 3. gün yükleniyor
  18. Charles Darwin

Onaylı olmayan nays hesabı cashback verir mi?

Almadılar hala aradan iki hafta geçti 1680628009 Yedim o parayı ben iade gelen parayı da yedim 1680628341 Yazayım da geri alsınlar dürüst olmak erdemliktir Nays hesabına baktım - gözükmüyor hala
  19. Charles Darwin

Birde gittim 71₺ CASHBACK aldım sonra oyunu iade ettim bedavadan 71₺ kazandım aramızda sır kalsın kimseye söylemeyin
  20. Charles Darwin

Onaylı değildi herhangi bir kimlik taratma yapmadım ve gittim 359₺ alışveriş yaptım Steam üzerinden ve 71₺ CASHBACK geldi 3. gün
Top Bottom