Arama sonuçları: *

1. Charles Darwin

💦 Su faturanız ne kadar geldi?

Bizim Karabük belediyesi suya zam yapmadı umarım yapmaz 😀 Ayrıca size kitlemek için bakım ücreti adı altında sokmuşlar
  2. Charles Darwin

💦 Su faturanız ne kadar geldi?

Ohaaa !! Ne yaptınız biz 3 kişi yaşıyoruz su faturası 140₺ yukarı geldiği olmuyor.
  3. Charles Darwin

🔥 EKMEK 7,5 ₺ OLDU! (Obeziteye tokat)

- Neden zam yaptınız ? - Sağlığınızı düşünüyoruz kilo almayın diye yaptık
  4. Charles Darwin

✈️ Erdoğan, Arap ülkelerinde ekonomi turuna çıktı! (Para arayışı)

O Arap dediğimiz millet Avrupa'ya gidip tüm naneleri yedikten sonra Mekke'ye gidip tövbe ediyorlarmış bir ara video izlerken öğrenmiştim ne kadar doğru bilemem
  5. Charles Darwin

AB birliği dün açıklama yaptı "hukuk, göçmen" vesaire gibi şartlar koştu ayrıca adamlar bizi niye AB üyesi yapsın ki o kadar mülteci varken bizi zaten ileri karakolu olarak kullanıyorlar Erdoğan'a resti çektiler "AB ile NATO ne alaka" diyerek .
  6. Charles Darwin

Araplar benim dostum falan olamaz diğer müslüman ülkelere bir şey demiyorum ama Araplar olamaz neden olamaz aşağıdaki web site linkinden bakarsın https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Arap_Ayaklanmas%C4%B1
  7. Charles Darwin

Bayraktar ailesinden bazı isimlerde Erdoğan ile gitti aklıma çook kötü şeyler geliyor umarım sadece SİHA - İHA uçağı satmak için gitmişlerdir
  8. Charles Darwin

Gram altın bozmak istiyorum

Arkadaşın attığı sitede 1.700₺ civarı bir şey https://www.altinkaynak.com/canli-kurlar/altin
  9. Charles Darwin

Gram altın bozmak istiyorum

Bizim buradaki kuyumcunun kendi sitesi var 22 ayar gram altını 1580₺ alıyor 1.720₺ fiyattan satıyor
  10. Charles Darwin

🔥 Dolar 27.00 ₺ - Euro 30.32 ₺ - Altın 1.708 ₺ 🔥

Kendim kazandığım bir para yok ki olsa şu fırsatları kaçırmazdım
  11. Charles Darwin

🔥 Dolar 27.00 ₺ - Euro 30.32 ₺ - Altın 1.708 ₺ 🔥

Neyse beyler Selçuk Geçer diyor ki yıl sonuna doğru hatta birkaç ay içinde dolar 35₺, altının fiyatı 2500₺ fiyatları görecek diyor bir ihtimal doların 50₺ olması mümkün diyor o yüzden yatırım yapmaktan bence kaçınmayın
  12. Charles Darwin

🚨 Tüm Kamu Kurumlarına Tasarruf Emri̇ Geldi!

Haklısın, o zaman ne diyoruz padişahım sen çok yaşa.
  13. Charles Darwin

Aaa bak o kadar avantajı var ki meclis lokantası tamamen aklımdan çıkmış şey takım elbise ile gitsek yemek yeme imkânımız var mı ?
  14. Charles Darwin

Birde şöför veriyor koruma veriyor mazotunu dolduruyor yetmiyor yeşil pasaport veriyor bu bile yetmiyor telefon faturasını ödüyor yapıyor da yapıyor
  15. Charles Darwin

Medyascope kanalını Levent Gültekin'in söyledikleri sözlerden sonra duydum 2 gün öncesine kadar böyle bir YouTube kanalı olduğunu bile bilmiyordum 😂
  16. Charles Darwin

Ben normalde Kemal Kılıçdaroğlu'na vermeyecektim ama zorunda bıraktılar neyse diyeceklerim bu kadar
  17. Charles Darwin

Hepsi tam bir çürük elma bakınız Levent Gültekin 5 gün medyascope diye bir YouTube kanalına konuk oldu Kemal Kılıçdaroğlu ile olan bir görüşmesini anlatıyor hatta CHP'yi kimin kontrol ettiğini kim tarafından Kemal Kılıçdaroğlu'nun kalmasını istendiğini vs. hepsini anlatıyor hepsi kontrollü...
  18. Charles Darwin

O sarayı kapatsalar Çankaya'ya taşınsalar bile yeter ya
  19. Charles Darwin

🔥 Euro yükseliyor! 🔥 1€ = 29.11 ₺

Bak yanına %1 oyu olmayan adamları aldı birde gitti onlara toplam 35 civarı milletvekili verdi. Şimdi 3. kere seçildi ama buna kim izin verdi Kemal Kılıçdaroğlu seçimden önce ne dedi "Ben bu adamı demokratik yollar yani seçim ile yeneceğim" dedi ne oldu yendi mi ? Şimdi birde şey diyordu...
Top Bottom