Neler Yeni

🚨 Tüm Kamu Kurumlarına Tasarruf Emri̇ Geldi!

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Ben normalde Kemal Kılıçdaroğlu'na vermeyecektim ama zorunda bıraktılar neyse diyeceklerim bu kadar

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hepsi tam bir çürük elma bakınız Levent Gültekin 5 gün medyascope diye bir YouTube kanalına konuk oldu Kemal Kılıçdaroğlu ile olan bir görüşmesini anlatıyor hatta CHP'yi kimin kontrol ettiğini kim tarafından Kemal Kılıçdaroğlu'nun kalmasını istendiğini vs. hepsini anlatıyor hepsi kontrollü muhalefet @Yavuz Sultan Selim @marilyn @55superx

Aşağıdaki videoyu dakika 11:40'dan itibaren izleyin ya da tamamını izleyin size kalmış

Bir işin içine medyascope giriyorsa zaten oradan bir şey beklememk gerekiyor.
Paraları herhalde gece klüplerinde yiyorlar

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,425
İsim
Hacı
Tasarruf iyidir :)

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu adımın atılması bile şükür dedirttirdi bana artık bu rezil bakanalrdan sonra .
Aşırı geç kalınmış bir karar.
Aşırı geç kalmışlığı şöyle tarif edelim, kuş sütü eksik olmayan bir sofradan geriye artık sadece tek bir zeytin kalmış.

Dušan Tadić

80+ Silver
İlk şu makam araçlarından kıssınlar, her gördüğümde sinirleniyorum. Senin milletin 25 yaşındaki arabalara biniyor ama en kötü belediye başkanı, dandik bir millet vekili son model Mercedes'e biniyor.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bir işin içine medyascope giriyorsa zaten oradan bir şey beklememk gerekiyor.
Paraları herhalde gece klüplerinde yiyorlar
Medyascope kanalını Levent Gültekin'in söyledikleri sözlerden sonra duydum 2 gün öncesine kadar böyle bir YouTube kanalı olduğunu bile bilmiyordum 😂

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aşırı geç kalmışlığı şöyle tarif edelim, kuş sütü eksik olmayan bir sofradan geriye artık sadece tek bir zeytin kalmış.
Yani kendisine güveniyordum bir somut adım için ve bir yerden başladı.
Yanlış anlamayın burada sadece şimşek için konuşuyorum kalanına konuşmaya bence gerek yok.
Güven verdi bana bu kararı ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk şu makam araçlarından kıssınlar, her gördüğümde sinirleniyorum. Senin milletin 25 yaşındaki arabalara biniyor ama en kötü belediye başkanı, dandik bir millet vekili son model Mercedes'e biniyor.
O konuda halkın tümden konuşması lazım bunlar bırakmaz.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Birde şöför veriyor koruma veriyor mazotunu dolduruyor yetmiyor yeşil pasaport veriyor bu bile yetmiyor telefon faturasını ödüyor yapıyor da yapıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,221
İsim
Burak Karadağ
Aaa bak o kadar avantajı var ki meclis lokantası tamamen aklımdan çıkmış şey takım elbise ile gitsek yemek yeme imkânımız var mı ?
Knk gitsende fiyatlar çok pahallandı 0.50 Kuruş felan zam geldi gücün yetmez o kadar ödemeye. Milletvekilleri günah bırak yesinler. Zaten gariban oldukları için millet seçti onları hadi gidin yiyin diye. Adamlık bizde kalsın biz aç kalalım önemli değil.(!)

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Knk gitsende fiyatlar çok pahallandı 0.50 Kuruş felan zam geldi gücün yetmez o kadar ödemeye. Milletvekilleri günah bırak yesinler. Zaten gariban oldukları için millet seçti onları hadi gidin yiyin diye. Adamlık bizde kalsın biz aç kalalım önemli değil.(!)
Haklısın, o zaman ne diyoruz padişahım sen çok yaşa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,351
Üyeler
145,597
Son üye
berkebekts
Top Bottom