Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Corsair ve nzxt fan seçimi

Kesinlikle NZXT tercih ederdim Corsair e göre daha düşük devirde daha iyi bir yüksek CFM ulaşması ve daha sessiz olmasıyle öne geçiyor Statik basınç olarak Corsair önde ama radyatöre bağlamayacağınız için NZXT her türlü yetecektir diye tahmin ediyorum
  2. Eray Yılmaz

5600x için kule tipi soğutucu önerisi

İşlemciyi sökmeyeceksiniz ki pinler zarar görsün
  3. Eray Yılmaz

Çözüldü✓ Sıvı soğutma montaj yardım nolur ?!

Başka system fan yok mu ? Yoksa çoklayıcı ile kullanın
  4. Eray Yılmaz

Radyatördeki fanın kablosunudur system fana bağlaya bilirsiniz
  5. Eray Yılmaz

Lafımı ağzımdan aldın usta fotoğraf atarsanız daha iyi olur @CentriNEON
  6. Eray Yılmaz

Çözüldü✓ 3 Adet ARGB Kasa fanı takmak?

Hocam sorunsuz çalışıyor ama tek dezavantajı var Atıyorum 1. fan mavi olsun 2. Fan kırmızı olsun derseniz olmuyor maalesef 1. Fanın kopyası oluyor daha doğrusu
  7. Eray Yılmaz

Çözüldü✓ 3 Adet ARGB Kasa fanı takmak?

Evet kullanabilirsiniz Argb kablosu atlamalı duruyor cooler master sickleflow da aynı şekilde
  8. Eray Yılmaz

RGB Kablosu nereye takılacak??

👇👇👇👇
  9. Eray Yılmaz

Hocam sıvı soğutmada ki fan argb değil düz rgb Anakartınızda ki 4 pinli rgb çıkışına bağlayacaksınız Yeni fanı argb çıkışına bağlayacaksınız 2 fanın aydınlatması birbirinden bağımsız ve farklı şekilde yanacaktır
  10. Eray Yılmaz

Hocam ilk aldığınız fanlar argb modeli olup yeni aldığınız fan rgb mi ? İnternetten baktığımda rgb ve argb modelleri olduğunu gördüm Büyük ihtimalle yanlış modeli almışsınız rica etsem kutularını yan yana koyup çekermisiniz
  11. Eray Yılmaz

Hocam bende de aynı fanlar var 4 pinli olanlar pwm kablosu 3 pinliler ise argb kablosu fakat 4 pinli rgb veya argb kablosu çıkmadı Enteresan 🤔
  12. Eray Yılmaz

6× 120mm fan önerisi

Corsair icue ql120 rgb bi göz atın hocam
  13. Eray Yılmaz

CPU Fanında Yağlamak İçin Mil Yok

Bahsettiğim stok fan bu :
  14. Eray Yılmaz

Hocam hiç intel fan kullanmadığım için o konuda bir şey diyemem Fakat amd stok fanında kapak yok fanı sökünce altta cooler master etiketi var kaldırınce dümdüz plastik ): 1642025469 Fanlar kaşındı kaşıyım derken elimde kaldı :D
  15. Eray Yılmaz

Hocam 3 fanı 2 defa yağladım en son bir tanesi elimde kaldı
  16. Eray Yılmaz

Evet Sökmeniz gerekiyor Eskiden fanların altında kapak olurdu oradan yağlardınız şimdi kanatları sökünce yağlanıyor En sadaki plastikden baskı devreyi ayırmanız lazım kanatlarla birlikte çıkacaktır
  17. Eray Yılmaz

Hocam fan kanatları ve sabit plastik arasından sökebilirsiniz Eğer bilmiyorsanız bilen birine yaptırın yoksa fanı hiç edebilirsiniz
  18. Eray Yılmaz

RGB Kontrolcü önerisi

Hocam sp110e önerebilirim de 20 metre çalıştırırmı bilmiyorum 20 metre nedir biraz bana hediye et evde son 10 piksel kaldı :D
  19. Eray Yılmaz

MSI MAG Coreliquid 240R ARGB 240mm

çıkartmaz kulaklığı takın cw sesini duymazsınız herhangi bir sıkıntı da yapmaz
  20. Eray Yılmaz

MSI MAG Coreliquid 240R ARGB 240mm

Hocam yanlışınız var Coil whine fan sesi değil bobin sesidir Fan sesi rulmanlardan milden ve hava sesi oluyor Cw ise ince tiz bir ses
Top Bottom