Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Beyaz eşya marka model tavsiyesi?

Eski arçelik çalışanı olarak bosch tavsiye ederim
  2. Eray Yılmaz

Televizyon Nakliyesi

Samsung servisin hangi konular da yardımcı olduklarını bilmiyorum o yüzden net bir şey diyemem Yetkili servisi arayarak bilgi almanız da fayda var
  3. Eray Yılmaz

Televizyon Nakliyesi

Geçen ay arçelik ten ayrıldım Fakat biz hiç televizyon taşıma işlemi yapmadık açıkcası onu klimalarda yapıyorlar televizyon da siz 2 kişi olarak dikey bir şekilde tv nin altıdan tutarak taşıyabilsiniz Tv hangi markay dı merak ettim 47 kg tv nedir :D
  4. Eray Yılmaz

Televizyon Nakliyesi

Garantisi bitmiyor Taşıma işleminde panele dikkat edin Tekrar duvara montaj yaptırırsanız ücretli oluyor eğer sizde şablonu duruyorsa kolay bir şekilde duvara monte edebilirsiniz Televizyonu siz yeni eve taşıyın sonra servisi çağırdığınız da yardımcı oluyorlar
  5. Eray Yılmaz

Mavihayatbeko satıcısı güvenli midir?

Güvenilir sorun yaratacağını sanmıyorum
  6. Eray Yılmaz

Bosch serie 4 çamaşır makinesi duruyor

ayaklarınız ayarlayınız dengesiz yükten ve makinenin önden arkaya sağdan soal tam terazide olmazsa sarsıntıdan yürür makineyi kapatın başlat bekle tuşuna 3 saniye basılı tutun elinizi çekmeden pamuklu programına alın test moduna geçicektir ilk başta hata kodu varmı ona bakın eğer hata kodu...
  7. Eray Yılmaz

Klimanın ışıklarında ki anlam

Klima modeli nedir ?
  8. Eray Yılmaz

Televizyonumda 3D ÖZELLİK ÇALIŞMIYOR

İzlemiş olduğunuz dizi film veya videolar 3d destekli olması gerekiyor Gözlükleri varsa takınız 3d modunu aktif ediniz İzlemiş olduğunuz dizi film veya videonun 3d olduğundan emin olunuz
  9. Eray Yılmaz

55İnç TV Alıcam sizce hangisi (4K olmalı)

buna göz atabilirsiniz ...
  10. Eray Yılmaz

televizyon olarak hi level mi yoksa nordmande mi

nordmende markasını ilk defa duyuyorum hi level daha çok bilindik marka o yüzden hi level
  11. Eray Yılmaz

Samsung RU7400 stoklara ne zaman gelir ?

@Flew burdamısın dostum ? stokda var sanırsam alabilirsiniz bende ödeme yöntemine bile girdi
  12. Eray Yılmaz

Samsung RU7400 stoklara ne zaman gelir ?

ben sepete ekliyip satın alabiliyorum
  13. Eray Yılmaz

Arkadaşlar hangi televizyonu almalıyım?

philips samsung ve lg tv konusunda iyiler şaşırmaya pek gerek yok :) tv kaliteli alabilirsiniz
  14. Eray Yılmaz

4000 TL'ye Kadar Televizyon?

saygı duyarım :)
  15. Eray Yılmaz

fiyatına göre iyi aslında ama philips hep gözümde daha iyi tv kurmaya gittiğim müşteriler arçelik veya beko aldığı zaman pek iyi gelmiyorlar gözüme ama philips hem ağır malzeme kalitesi çok iyi hem daha iyi bir arayüz e sahip
  16. Eray Yılmaz

alınır kötü değil
  17. Eray Yılmaz

4k bütçeyi biraz aşabilirim sorun değil derseniz bunlar da var https://www.n11.com/urun/samsung-43ru7450-43-4k-ultra-hd-smart-led-tv-1345307?magaza=markajuke#unf-info...
  18. Eray Yılmaz

philips zamzung lg öneririm arçelik ve beko önermem fiyatlarını hak etmiyorlar şahsen 4k bütçeyte bunu önere bilirim https://www.teknosa.com/philips-50pus750562-50-126-ekran-4k-uhd-smart-tv-p-110019447
  19. Eray Yılmaz

4000 TL televizyon önerisi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-50pus7505-50-126-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-smart-4k-ultra-hd-led-tv-siyah-1209682.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=CjwKCAiAn7L-BRBbEiwAl9UtkDSQ3ADkwAgcmxRTJzRNKwasiUNXXOrIIj0qrYQW7vz-8kjpeGQR0hoCcBAQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds...
  20. Eray Yılmaz

tunex marka televizyon var uydu alıcısı alacağız açıklamayı okuyun lütfen

marka model yazar mısın? bütçe nedir?
Top Bottom