Neler Yeni

Televizyon Nakliyesi

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan
Herkese selam geçen sene aldığım televizyonun garantisi yetkili servisin montajı ile başlamıştı, şimdi yeni bir eve taşındığımdan televizyonun nakliye edilmesi lazım ancak hassas bir iş olduğundan ve garanti bozulur mu diye düşündüğümden yine yetkili servisin bu işi yapmasını istiyorum daha önce böyle bir hizmet alan veya bilgisi olan var mıdır?

equinoxx

80+ Bronze
Herkese selam geçen sene aldığım televizyonun garantisi yetkili servisin montajı ile başlamıştı, şimdi yeni bir eve taşındığımdan televizyonun nakliye edilmesi lazım ancak hassas bir iş olduğundan ve garanti bozulur mu diye düşündüğümden yine yetkili servisin bu işi yapmasını istiyorum daha önce böyle bir hizmet alan veya bilgisi olan var mıdır?
Garanti neden bozuluyor ki bunu anlamadım ben? Ki hiçbir şey olmaz taşınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yetkili servisinde nakliye yapacağını sanmıyorum.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Garantisi bitmiyor
Taşıma işleminde panele dikkat edin
Tekrar duvara montaj yaptırırsanız ücretli oluyor eğer sizde şablonu duruyorsa kolay bir şekilde duvara monte edebilirsiniz
Televizyonu siz yeni eve taşıyın sonra servisi çağırdığınız da yardımcı oluyorlar

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yetkili servisinde nakliye yapacağını sanmıyorum.
Garantisi bitmiyor
Taşıma işleminde panele dikkat edin
Tekrar duvara montaj yaptırırsanız ücretli oluyor eğer sizde şablonu duruyorsa kolay bir şekilde duvara monte edebilirsiniz
Televizyonu siz yeni eve taşıyın sonra servisi çağırdığınız da yardımcı oluyorlar
Televizyon 47 kilo taşıma işlemi benim için çok zor olacak böyle bir hizmetleri olsa çok iyi olurdu.

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Televizyon 47 kilo taşıma işlemi benim için çok zor olacak böyle bir hizmetleri olsa çok iyi olurdu.
Geçen ay arçelik ten ayrıldım
Fakat biz hiç televizyon taşıma işlemi yapmadık açıkcası onu klimalarda yapıyorlar televizyon da siz 2 kişi olarak dikey bir şekilde tv nin altıdan tutarak taşıyabilsiniz
Tv hangi markay dı merak ettim 47 kg tv nedir :D

_HKN_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen ay arçelik ten ayrıldım
Fakat biz hiç televizyon taşıma işlemi yapmadık açıkcası onu klimalarda yapıyorlar televizyon da siz 2 kişi olarak dikey bir şekilde tv nin altıdan tutarak taşıyabilsiniz
Tv hangi markay dı merak ettim 47 kg tv nedir :D
Samsung UE 82NU8000

Eray Yılmaz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
Eray Yılmaz
Samsung UE 82NU8000
Samsung servisin hangi konular da yardımcı olduklarını bilmiyorum o yüzden net bir şey diyemem
Yetkili servisi arayarak bilgi almanız da fayda var

Top Bottom