Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

depresyon testi yapalım hadi

biz burda acı çekerken senin orada mutlu olmaya ne hakkın var laa ? şaka maka nasıl bu kadar iyi olabiliyorsunuz
  2. Eray Yılmaz

depresyon testi yapalım hadi

Anne oğlun başardı ilk defa yüksek puan aldı D:
  3. Eray Yılmaz

2-3 gecedir ciddi uyku problemi

Alkol almanızı tavsiye etmem Bir noktadan sonra bağımlılık yapıyor Doktora görünmeniz daha iyi olur fakat gün içersinde biraz vücudunuzu biraz yorarsanız uykunuz gelir
  4. Eray Yılmaz

2-3 gecedir ciddi uyku problemi

Aynı durum 2-3 Gece değil yıllardır böyleyim Sorunu alkolle çözüyorum ama tavsiye etmem Tavsiyem doktora gidip uyku ilacı yazdırmanız olacaktır
  5. Eray Yılmaz

Sigara kullanma ve zarar verme

Dostum 3 senedir içiyorum İnan kendi kendime b*kmu vardı da sigaraya başladım diyorum Hiç tavsiye etmem zaman zaman sinirden veya stresten ister istemez dozu arttırıyorsun ve daha çok bağlanıyorsun Ufak yaşta boş hevesler bunlar bugün içsersen yarın daha çok istersin o yüzden hiç bulaşma...
  6. Eray Yılmaz

Sevgilimi kanserden kaybettim (1. yıl dönümü)

Başın sağolsun dostum Okurken evde yandın çıktı sandım meğersem koku ciğerimden geliyormuş
  7. Eray Yılmaz

Çinde Yeni Virüs Çıktı

Bende isterdim :D Zombiler mahalleyi bassa eve +9 basarım her köşede balta kılıç falan bulundururum evin kapılarına tuzak vs yaparım camları söküp sıva atarım bakkal hemen yanınızda bakkalıda soyarım oldu bitti gitti😂
  8. Eray Yılmaz

SİGARA İÇMEMEK İÇİN NE YAPMALIYIM

Aga paran varsa ver ailene paketi at çöpe kendini odaya kapat hiç sigara bulamazsın Ben böyle azalttım
  9. Eray Yılmaz

Enerji içecekleri sağlıklı mı ve işe yarar mı?

1 zararlı 2 az çok enerji veriyor ben genelde bisikletle uzun yola çıkınca içiyorum 3 bilmiyorum 4 1 hafta içsen sürekli içmeye başlıyorum yoksa baş ağrısı yapıyor şuan rafım enerji içeceği ile dolu telefonum bozuk olmasaydı resim yollardım
  10. Eray Yılmaz

Baş Ağrısı, Burun Tıkanıklığı,

sen öldüysen ben ne oldum acaba :d
  11. Eray Yılmaz

Baş Ağrısı, Burun Tıkanıklığı,

ilk defa sigara elektronik sigara ve hatta nergile içtiğiniz zaman biraz baş ağrısı yapabilir boğazınız ve burnunuzdan dumanı geçirdiğiniz de yakması da normal alışınca düzeliyor tavsiyem sigara ya başlamayın
  12. Eray Yılmaz

Saçımdaki sorundan nasıl kurtulabilirim

Başımda dediğiniz gibi kepek benzeri bir şey vardı sürekli elim saçımdaydı psikoloji mi biraz bozmuştu evdekilere gösteriyorum saçında bir şey yok diyorlar dı Ameliyat olunca doktorlar ameliyathane de saçımı sıfıra vurdu o zaman fark ettiler Amaliyat bittip kendime iyice gelince başınızda...
  13. Eray Yılmaz

Saçımdaki sorundan nasıl kurtulabilirim

Aynısı bende vardı 4 sene önce amaliyat olunca doktorlar fark etti Başımdan kan aldılar ve o gün bugürdür daha oluşmuyor Doktora başvurmanızı tavsiye ederim
  14. Eray Yılmaz

Bisikletten çok kötü düştüm elim ne zamana kadar iyleşir

2 hafta gibi sürede geçer kan şekeriniz çok yüksekse geç , az ise kısa sürede iyleşebilir
  15. Eray Yılmaz

Akıl sağlığımın yerinde olduğunu düşünmüyorum

Ben olsam bende gitmem yaklaşık 2 sene gitmiştim gitikçe psikolojim bozluyor hep aynı soruları sorup sorup duruyor
  16. Eray Yılmaz

Akıl sağlığımın yerinde olduğunu düşünmüyorum

kendini odaya kitle bu nasıl sorun dur la :D
  17. Eray Yılmaz

Akıl sağlığım kötü, yardım edin

hocam ben de gittim gittikçe psikolojim bozuluyor gitmemek en iyisi :D
  18. Eray Yılmaz

Akıl sağlığım kötü, yardım edin

Hocam çıkın sahilde yürüyüş yapın ormana gidin bisiklet sürün bir kız arkadaş edinin Geçmişi fazla takmayın kafaya Bi aralar az çok bende sizin gibiydim hayatta olan biteni pek kafaya takmamaya başladım ondan sonra zaten öyle bir derdim kalmadı
  19. Eray Yılmaz

Sınıftan Bir Kişi Yaptığım Karışımı İçmiş! Ölmez Değil mi?

detarjan varsa sorun yok (!)
  20. Eray Yılmaz

Günlük Vaka Sayıları

Diğer ülkelere her türlü desteği verirsek kendi ülkemize destek kalmaz tabii ki
Top Bottom