Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

DONANIMARŞİVİ Forum üyeleri ne okuyor?

Liseden elektrik elektronik mezunuyum Üniversiteye giremedim Vinç operatörlüğü yapıyorum :/
  2. Eray Yılmaz

Öğretmenim bana taktı.

kanka hoca kansere yakalandığını yeni öğrendim okuldan mezun olana kadar hiç birşeyi yoktu bir arkadaş mevuz olduğum okula geçti ondan öğrendim hoca okula yeni gitmeye başlamış aylardır kanser tedavisi görüyormuş küçük kız çocuğu var diye üzüldüm gerçi hocaya üzülmedim de ufacık kızı olduğuna...
  3. Eray Yılmaz

Öğretmenim bana taktı.

hocam 9.sınıfta edebiyatcı bana 2.dönem 2.yazılıdan 20 girmişti sebebi ne bilmiyorum fakat sınavdan 68 almıştım ve hoca 20 girdi neyse sadece ben değil 32 kişilik sınıftan sadece 3 kişi edebiyat dersinden geçmişti diğer 29 kişi bende dağil 29 kişi dersten kalmıştık hoca bilerek bırakıyor ayrıca...
  4. Eray Yılmaz

Öğretmenim bana taktı.

Sen benim okuduğum liseyi görmen lazımdı afadersin ama tuvalette bi bütün b** duruyor kimse temizlemiyordu
  5. Eray Yılmaz

Öğretmenim bana taktı.

meb e şikayet edin senin görüşlerini arkadaşlarına paylaşmana veya eleştiri yapmana kimse karışamaz
  6. Eray Yılmaz

Kimya Hocasının Boş Boş Ödevleri

katılıyorum :D ayrıca sabun için kemik kullanılmıyor mu la ?
  7. Eray Yılmaz

Sorun Öğrencide mi Yoksa Sistemde mi?

bizim edebiyatçı didem hocamız vardı ahirette karşıma çıkmasın diye hakkımı helal ettim kendisi tüm ders boyunca dır dır konuşurdu bize bir şey katmazdı sınava gelince hiç acımazdı hocanın bize bir şey öğretmesi gerekirken biz kendimiz evde öğreniyorduk o derece kötü hocalarımız ve sistemimiz var
  8. Eray Yılmaz

Lise sinavlari İptal edildi (Dediklerim Cikti )

ben sınavları oldum eğer onlar iptal olacaksa bana ziya yı getirin
  9. Eray Yılmaz

Lise 1 hangi derslerden kalınıyor

sınıf ta değil dersten kalırsınız hocalarla aranızı iyi tutun yoksa benim gibi 68 alıp hoca 20 girip dersten kalırsınız
  10. Eray Yılmaz

Bakan Selçuk: Salgın bitse de uzaktan eğitim kalıcı olacak

la ülkede alt yapı yok o nasıl olacak Ben bile zor giriyorum internete
  11. Eray Yılmaz

Bugün okulunuzda hijyen ve sosyal mesafe nasıldı ?

müq dü (!) yarın okuldan sağ çıkana helal olsun hiç bir önlem tedbir yok herkes birbirine sarılıyor hocam bir şey demiyor hocalar da gelmiş omuzumuzu ovuyor ya sabır
  12. Eray Yılmaz

Bu kadar itiraz varken sınavları yapma inadı neden?

sınavlar yapılacak sonuçlar açıklanacak birçok öğrenci sınıfı geçemeyecek sonra tekrar edecekler
  13. Eray Yılmaz

Ziya Selçuk'tan, liselerdeki yüz yüze sınavlarla ilgili açıklama

vaka artsın diye açarlar sonra tekrar kapatırlar
  14. Eray Yılmaz

Uzaktan Eğitimden Ebadan anlayan varmı ?

aga ben bi ara bakayım hocalar nasıl anlatıyor diye psikolojim bozuldu saçma saçma haraketleri falan var
Top Bottom