Arama sonuçları: *

1. Eren34

Bilgisayar acilip kapaniyor

Anakart arızası gibi duruyor. Zamanında ROG STRIX B450-E kartım vardı aynen böyle bir durum yaşamıştım. İmkanınız varsa sisteme başka bir anakart takmayı deneyin.
  2. Eren34

Hdmi kablosuyla pc ile tv yi bağlamak istiyorum ama pc mde virüs olabilir tv ye geçermi bi sıkıntı olurmu?

Hop :oops: , bilmiyordum hocam bilgilendirme için teşekkürler.
  3. Eren34

Hdmi kablosuyla pc ile tv yi bağlamak istiyorum ama pc mde virüs olabilir tv ye geçermi bi sıkıntı olurmu?

:D işletim sistemi olmayan bir cihaza virüs bulaştıramazsın dostum. Ki ayrıca görüntü kablosundan virüs falan geçmez.
  4. Eren34

Aygıt Yöneticisinde Bilinmeyen aygıt yazıyor sarı ünlem

Selam dostum, yaptığım adımları sırası ile uygular mısın? Öncelikle tanımsız donanımın üstüne sağ tıklayıp özelliklere tıkla. Ardından ayrıntılara tıkla. Orada aygıt açıklaması seçilir olur, sen o kısma tıklayarak donanım kimliklerini seç. Eğer birden fazla varsa donanım kimliği teker teker...
  5. Eren34

BİLGİSAYARIMDA BLUETOOTH VARMI NASIL ÖĞRENE BİLİRİM

https://www.amazon.com.tr/Tp-Link-UB400-TP-Link-Bluetooth-Adapt%C3%B6r/dp/B07NQ5YGDW/ref=sr_1_1?adgrpid=73031771706&dchild=1&gclid=CjwKCAjwgOGCBhAlEiwA7FUXknDcmQh3SZ8tykYU-HvxMv3Ogh7CS6j-SkgwGOCFKlWty2COd2egnhoCqPcQAvD_BwE&hvadid=399026703539&hvdev=c&hvlocphy=1012775&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=26803...
  6. Eren34

Oc de pc kapatma sorunu

CPU ısınmasından dolayı sistem kendini kapatıyor galiba.
  7. Eren34

Klavye Space tuşuna basınca bilgisayar uyku moduna geçiyor Yardımmmm!!!!

Tövbe bismillah ilk defa böyle bir şey duydum. Ne enteresan problemler var arkadaş.
  8. Eren34

Yeni Sistemde Dar Boğaz Problemleri RTX 2060 + R5 3500

1080P ayarındaki oyun değerlerinizi atabilir misiniz ?
  9. Eren34

Performans arttırmak için neler yapılabilir.

Sistem zaten iyi değil mi ? Neyinin performansını artıracaksınız ki?
  10. Eren34

Yeni topladigim bilgisayarima goruntu gelmiyor

Ramler uyumlu mu hocam o da var ama ?
  11. Eren34

O zaman aldığınız yer ile iletişime geçin ve görseli gösterin. Politikalarına göre değişim veya başka bir işlem uygulasınlar.
  12. Eren34

Ram ışığı yanıyor, ramlerde sorun var galiba. Veya tam otutturamadınız ramleri, çıkarıp tekrar takar mısınız ?
  13. Eren34

Bilgisayarı açamıyorum

14. Eren34

Bilgisayarı açamıyorum

Vatan'dan falan mı aldınız bilgisayarı hocam :/
  15. Eren34

Bilgisayarı açamıyorum

Everest ve Frısby güç kaynakları böyle bozulabiliyorlar hocam kalitesiz üretildikleri için. Olmadı test için çevrenizdeki bir bilgisayarcıya götürün. Bilgisayara bir PSU bağlayıp bakarlar. Zaten açılırsa PSU gitmiş demektir. Ha yok yine sorun oluşursa sorun anakart vs. de olabilir.
  16. Eren34

Bilgisayarı açamıyorum

Güç kaynağınız 'büyük ihtimalle' finito takare olmuştur.
  17. Eren34

Masaüstü bilgisayarıma ethernet çekeceğim.

https://urun.n11.com/kablolar/115-3-5-10-15-20-30-40-metre-internet-kablosu-ethernet-P407116721?BOYUT=15+METRE&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw0rr4BRCtARIsAB0_48OO7WnXlf4KL-SjNCZzO8VnJgEBS8zLXOR5EdyBus8NaFi8xWu_5lYaAtv4EALw_wcB arkadaşlar odama ethernet kablosu çemek istiyorum,ancak konu hakkında...
  18. Eren34

Bilinmeyen Aygıt nedir?

Hocam ona sağ tıklayıp özellikler kısmında donanım kimliğini kopyalayıp internette yapıştırıp aratırsanız hangi parça olduğunu görürsünüz.
  19. Eren34

Yeni Bilgisayar aldım yardım eder misiniz acil

içine windows kurmanız gerekiyor USB den
Top Bottom