Neler Yeni

Bilgisayarı açamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
umut ulaş aybek
Merhaba dün oyundan çıktım masaüstünde duruyordu.Birden kapandı ama zaten kapatacağım için bişey olmaz diyip bıraktım.Şimdi tuşa basıyorum ama güç gelmiyor 3-4 farklı prizde denedim güç kaynağının anahtarını da kontrol ettim tavsiyesi olan var mı?

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Merhaba dün oyundan çıktım masaüstünde duruyordu.Birden kapandı ama zaten kapatacağım için bişey olmaz diyip bıraktım.Şimdi tuşa basıyorum ama güç gelmiyor 3-4 farklı prizde denedim güç kaynağının anahtarını da kontrol ettim tavsiyesi olan var mı?
güç kaynağının modeli nedir

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Farklı bir PSU ile deneme şansınız varsa dener misiniz?
Sisteme hiç elektrik gelmiyor anladığım kadarıyla.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
umut ulaş aybek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Nasıl yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef.
Everest ve Frısby güç kaynakları böyle bozulabiliyorlar hocam kalitesiz üretildikleri için. Olmadı test için çevrenizdeki bir bilgisayarcıya götürün. Bilgisayara bir PSU bağlayıp bakarlar. Zaten açılırsa PSU gitmiş demektir. Ha yok yine sorun oluşursa sorun anakart vs. de olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
umut ulaş aybek
Hayır bir de yeni aldım bilgisayarı ne yapacağım bilmiyorum zaten güç bela aldırdım bilgisayarı daha 2 hafta olmadan bozuldu.Ne diyicem şimdi ben

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Hayır bir de yeni aldım bilgisayarı ne yapacağım bilmiyorum zaten güç bela aldırdım bilgisayarı daha 2 hafta olmadan bozuldu.Ne diyicem şimdi ben
Vatan'dan falan mı aldınız bilgisayarı hocam :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
umut ulaş aybek
Vatan'dan falan mı aldınız bilgisayarı hocam :/
Hayır babamın bir arkadaşı topladı.Yardımcı olur ama cidden bıktım.1 yıldır adam gibi bilgisayar kullanamıyorum eski sistemim zaten çöptü mahalle bilgisayarcısından almıştık.Ekran kartı 5-6 kere bozuldu değiştirmedik daha ardından zaten bu sistemi almak için onu verdim.

smsísmαíl

80+ Silver
büyük ihtimal psu yüzünden
everest psular kalitesiz oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,147
Üyeler
143,096
Son üye