Arama sonuçları: *

• Users: Fsburak
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Fsburak

Tm icin en iyi lise turu

8. Sinifim, turkcem iyi matematigim ortalama sevideye fakat fenim berbat lisede tm yi secmek istiyorum ama fen liselerine giden abilerimden herkesin sayisalci oldugunu ve derslerin yogun oldugunu soylediler sizce anadolu lisesi tm icin en uygunu mudur ya da fen lisesinde de tm okunur mu...
  2. Fsburak

lgs puanında not ortalaması etki eder mi?

tamamdır teşekkürler 1635881247 buna etki edenler, spor aktiviteleri okul içi aktiviteleride giriyor mu peki?
  3. Fsburak

yani kafamdaki soru şu istediğim fen lisesi yüzde ikilik dilimle alıyor ben lgs de yüzde ikiye girip de ortalamadan dolayı sıkıntı yaşar mıyım?
  4. Fsburak

tamamdır teşekkürler
  5. Fsburak

yazılı haftası başlıyor ve şu soruyu merak ediyorum 8. sınıf not ortalaması lgs puanıma, yüzdelik dilimime etki eder mi ederse ne kadarlık bi etkisi var?
  6. Fsburak

ingilizcemi kullanarak nasıl para kazanabilirim

öyle şeyleri bende düşündüm ama yaşımdan dolayı çok da girmek istemedim şu an 14 yaşındayım yazın 15 e gireceğim (çalışmaya başladığım zaman)
  7. Fsburak

muğla
  8. Fsburak

b1 ingilizcem var b2 yükselmeme ramak kaldı ingilizcemi kullanarak nasıl para kazanabilirim (yazın herhangi bir yerde çırak olmaktan bıktım ingilizcemi kullanarak para kazanmak istiyorum) yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  9. Fsburak

Okullar ayın 25 inde kapanacak mı?

15 kasım ara tatil kapatırlarsa ondan sonra kapatırlarda sanımıyorum kapanıcağını en azından bizim için (8. sınıf)
  10. Fsburak

Okulunuz kaçta başlıyor?

8.40
  11. Fsburak

liseye girderken kimlik götürülür mü

sanırım götürmeliyim içimde bir kaybetme hissi var ama dikkat edersem kayboulcağını sanmam
  12. Fsburak

liseye girderken kimlik götürülür mü

lisede yurtta kalacağım sanırım ama merak ettiğim bir soru var oraya giderken şahsi kimlikimi götürmeli miyim yani yurtta kalırken vs ihtiyacım olur mu dışarıda
  13. Fsburak

TYT-AYT Test Kitabı Önerisi

bir sormam lazım
  14. Fsburak

Yeni MEB Bakanı Mahmut Özer

üni sonuçlarıda 1 de açıklanmıştı 2019 da neden böyle anlamıyorum
  15. Fsburak

TYT-AYT Test Kitabı Önerisi

tanıdığım herkes tyt başlamışdı tyt başlamanı öneririm
  16. Fsburak

lise aileden uzak yere yazılır mı yazılmalı mı?

evet yurtta kalacağım ztn diğer lise de 150km uzakta çok da az değil sanırım hedefime ulaşırsam orayı yazıcam
  17. Fsburak

lise aileden uzak yere yazılır mı yazılmalı mı?

sizce lise aileden uzak bi yere yazılır mı hedefim antalya ancak bulunduğum konumdan 380km uzakta belki fethiyede olur o da 150km uzaklıkta hangisi mantıklı?
  18. Fsburak

8. sınıf için türkçe paragraf soruları

tabirim saçma olmuş olablir kusura bakma ancak özel okula giden biri olarak devlet okulundaki arkadaşlarım online eğitim görürken ben okula giriyordum pandemide eğitimi yücelten bir şey vardı
  19. Fsburak

yani özel okul daki ilgiyle devlet okulundaki ilgi arasında çok fark var
  20. Fsburak

yani eğitimin para olduğu ülkede biraz zor haklısın
Top Bottom