Arama sonuçları: *

1. HamsiKraker

Psikologtan nasıl randevu alınır

Hangi hastane
  2. HamsiKraker

Psikologtan nasıl randevu alınır

Bazı üniversite hastanelerinden randevular kendi sistemleri üzerinden alınıyor. Mhrsde görünmüyor
  3. HamsiKraker

Dişçide lokal anestezimi tam anestezi mi verirler?

Lokal anestezi
  4. HamsiKraker

Jinekomasti var gibi

Belki sporla düzelir diyecek ve spora yöneleceksin düzelecek. Belki de sporla düzelmez ameliyat lazım diyecek. Teşhis koyması şuanki kafa karışıklığını giderir. Yaşın genç derinin toparlama kapasitesi yüksek. Doktorun fikrini almak kötü bir şey değil. Doktor da bunun için mi hastaneyi meşgul...
  5. HamsiKraker

Yarın implant yaptırıyorum tecrübeli olan var mı ?

Hocam kanal açıyorlar 2-3 ay o kanal duruyor sonra ikinci operasyonla implant direkt yerleştiriyorlar demişsin. İmplant denilen şey kemiğe yerleştirilen vidaya verilen isim. 2. operasyonla yapılan şey implantın üzerini açıp protezini yapmak.
  6. HamsiKraker

Yarın implant yaptırıyorum tecrübeli olan var mı ?

Yanlış bilgi. Çenede öyle boşluk bırakıp kapatmıyorlar. Kemikte kanal açıp o kanalı implant ile dolduruyorlar. 2.5-3 ay sonra film alıp implantın yiv boşluklarının kemikle ilişkisine bakıyorlar. Kemik iyiyse implant stabil hale geldiyse üzerine protezleri yapılıyor
  7. HamsiKraker

DİŞ TELİ TEDAVİSİ NE KADAR SÜRER

Diş yapısına göre değişir. Basit görülen diş hareketleri uzun sürebilir. En iyisi ortodonti uzmanına muayene olmak. Diş teli görüntüsünden rahatsızsan şeffaf plak tedavisi isteyebilirsin. Tele göre biraz daha maliyetlidir ve her çeneye uygun olmayabilir. Dil tarafından uygulanan tel tedavisi de...
  8. HamsiKraker

Kulak mememde beze var ne yapmalıyım

Mhrs'den
  9. HamsiKraker

İlk defa duydum randevu alamayanlar için iyi ama rezil bir sistem aslında. Ben ara ara kontrol ediyorum randevu alacağımda. Geçen ay kbbden randevu aldım 15 gün sonraya. 1 saat sonra yine kontrol ettim 5 gün sonraya randevu açılmış biri iptal etmiş hemen oraya çektim. Bence ara ara bakmak lazım...
  10. HamsiKraker

Sabah 5te ne yapacaksınız sabah 5te poliklinikler açık olmuyor bile
  11. HamsiKraker

Diş doktoru dilimi yaktı, geçer mi?

Hangi dişe yaptığına göre değişir ama bence aşıdan daha az acıyor
  12. HamsiKraker

Aslında hastaneye ilk randevu alındığında bu bölüme yönlendiriyor bazı yerlerde. Giriş bölümü olarak her şeyin teşhis edildiği ve tedavi planı çıkarıldığı bölüm. Ama devlette randevu sıkıntı maalesef
  13. HamsiKraker

ağız diş çene radyolojisi daha iyi olur bence
  14. HamsiKraker

valla çok uyguna yapmış diş taşı temizliğini bile o fiyata yapmıyorlar
  15. HamsiKraker

dortlerde derken 4. sınıf mı?
  16. HamsiKraker

Hocam geçmiş olsun. Geçer ama yara ekşi baharatlı şeylerden acıyabilir. İz kalacağını düşünmüyorum
  17. HamsiKraker

MHRS Randevuları Ne Zaman Yenileniyor?

Saat 10 haricinde aklına gelince bak. İptal edenler olursa 15 gün beklemezsin en azından. Ben randevu alsamda sürekli bakıyorum daha erkene alabilir miyim iptal edenler vs var mi diye. Genelde baktığım günden bir sonraki güne buluyorum. Mhrsden otomatik arama geliyor randevu günü öncesi. Belki...
  18. HamsiKraker

ÇENE RÖNTGENİNDEN ANLAYAN BAKABİLİR Mİ

Hocam orta hatlariniz çakışıyor mu? üst ön 2 dişin arası ile alt ön 2 dişin arası denk geliyor mu yani. Şikayetiniz alt çenedeki dişlerin kayması mı?
  19. HamsiKraker

20 lik diş çekimi nasıl olur

Devlete mi gidiyorsun? Ücretli mi? Ücretliyse ne kadar ödedin/ödeyeceksin
  20. HamsiKraker

20 lik diş çekimi nasıl olur

Belki 20liğin konumundan dolayı sürmeye başlarsa öndeki dişlerin köklerini eritecek olabilir. Bidaha gittiğinde çekilmek zorunda mı niye çekilecek vs diye sorabilirsin
Top Bottom