Arama sonuçları: *

1. Kangalll

2 aylık pc de fps drop

msi afterburner indirip oaradan bakabilirsinizi youtube'da nasıl ayarları yapacağınız ile ilgili videolar var
  2. Kangalll

2 aylık pc de fps drop

sıcaklıklar nasıl, belki soğutma için kötü macun kullanılmıştır.
  3. Kangalll

Valorant mermiler işlemiyor

Valoranttan bağımsız olarak konuşuyorum, mermiyi sıktığınız anda ping olabilir, ben bazen cs oynarken adama sıkıyorum, normalde adamın ölmesi gerekir ama sıktıktan sonra beni vuruyor, maç kayıtlarını izlediğimde ateş bile etmemişim gibi görünüyor. Çok nadiren olsa da birkaç kez yaşadım.
  4. Kangalll

Çözüldü✓ laptopda oyun sistem iyi olmasına rağmen kasıyodu format attım hala oyun kasıyor

Ben witcher oynarken al tab yapıp oyuna tekrar döndüğümde kasma oluyordu. Sonradan oyunda al tab yaptığımda sessiz moda geçtiğini fark ettim, performan moduna çekince düzeldi. Belki sizinki de sessiz moda geçiyordur. Oyuna ilk girdiğinizde yüksek sonradan düşme oluyorsa işlemciniz çok...
  5. Kangalll

csgoda drop yiyorum sistemim iyi

Ben ilk round'ta drop yiyorum, arkadaşlardan da ilk round ta drop yediklerini söyleyen var, kronik bir sıkıntı olabilir. İlk round dışında drop yiyorsanız işlemciniz ısınıyor olabilir.
  6. Kangalll

Anakartımda yanıp sönen turuncu ışık ve PC'yi kapatsam dahi ışığı yanan mouse.

Hocam konu hakkında çok bilgi sahibi değilim ama daha önce böyle bir soruna denk geldim, youtube'da çzömümleri var.
  7. Kangalll

oyun oynarken degerlere bakilan uygulama

msi afterburner
  8. Kangalll

CSGO da kasma sorunu

yazılım sorunu dışında aklıma gelen tek seçenek işlemcinin ısınması olur, bundan kaynaklı olabilir. Sebebini bilmediğimiz bir sürü sıkıntı var. Bende mesela m2 ssd var ama oyun 1 dakika 10 saniyede açılıyor, çok yere baktım aynı sorunu yaşayan kişiler var ama çözüm yok.
  9. Kangalll

CSGO da kasma sorunu

Bende rekabetçi girdiğim sırada ilk round düşmanla karşılaştığım sırada oluyor, sonrasında olmuyor. Sebebini çözemedim.
  10. Kangalll

Laptop Şarj Adaptörü

Önce teknik servisi arayıp adaptör fiyatı sormanız taraftarıyım. Fiyat uygunsa ve adaptör bulunuyorsa orjinali alırsınız veya aklınızda bir fiyat bandı oluşmuş olur.
  11. Kangalll

Bilgisayardan ses gelmiyor

Denemeden bilemeyeceğiz sanırım :)
  12. Kangalll

csgo fps dipe düşüyo.

laptop kullanıyorsanız eğer sessiz veya tasarruf moduna geçiyor olabilir
  13. Kangalll

PC Max Payne 3 Kaldırırmı ?

ben 2005 model asus x52s laptopla düşük grafiklerde oynamıştım, herhalde senin laptopla da oynanır.
  14. Kangalll

laptop çokmu ısınıyor

ben 105 görmedim en yüksek aldığımdan beri 95 gördüm ortalama en yüksek 87 oluyor, ilk aldığımda sıcaklıktan rahatsız oluyordum ama -40 +105 derece aralığında sıkıntısız şekilde çalışacağı söylendi
  15. Kangalll

laptop çokmu ısınıyor

şarj cihazını çıkarınca ekran kartı ve işlemci tam performans çalışmıyor o yüzdendir 1654624953 kapağı çıkartmana gerek yok, asus tuf serisinin 105 dereceye kadar normal bir şekilde çalışabileceğini söylüyor
  16. Kangalll

laptop çokmu ısınıyor

bende tuf f15 laptop var laptopun kasa sıkıntılı alt kapakta hava deliklerinin hepsi açık değil o yüzden bu ısılarda çalışıyor macun yenileyince 2 derece değişim oluyor, kapağı çıkarınca işlemci 95 dereceden 70 derecelere düşüyor. Büyük ihtimalle arkadaştaki laptop aynı kasaya sahip.
  17. Kangalll

laptop çokmu ısınıyor

Sıkıntı yok normal ısılarda tuf15 serisi bir kasaya sahip laptop kullanıyorsun sanırım. Bu kasada alt kapakta hava kanallarının hepsi açık değil hava girişi az oluyor o yüzden çok ısınıyor ve soğutucu da pek işe yaramıyor, alt kapağı çıkarınca işlemci 78 derecelerde çalışıyor. Yani bu kasaya...
  18. Kangalll

BİLGİSAYAR KASAM YANDI

Kardeşim akım korumalı priz de almanı öneririm, eğer elektrik dalgalanmaları yaşanıyorsa başına bir daha böyle bir şey gelmesin
  19. Kangalll

Win 11 vs Win 10 oyun performansı hangisi daha iyi?

Bende de işlemci sıcaklığı düştü, genelde cs'de 92'de oluyordu şu an 80 civarı
Top Bottom