Arama sonuçları: *

1. Kangalll

Spor yapmaya hevesliyim (obezim kilo vermem lazim)

Ben 4 sene beslenme ve diyetisyenlik dersleri aldım ama ben bile sana öneride bulunmuyorum. Derdinin çaresini forumda arama.
  2. Kangalll

Doktora git arkadaşım, farklı bir diyetisyene git.
  3. Kangalll

Sizi baskül gibi bir cihaza çıkarıp ne yemeniz veya yememeniz gerektiğini, vücunuzun hangi besinlere direnci olduğu, hangi besinleri sindiremediğinizi söyledi mi?
  4. Kangalll

Diyetisyene gtmediyseniz önce diyetisyene gidin, o ne yapacağınızı söyler. Burada şunu yiyin bu yiyin desek yanlış bir şey söyleyebiliriz.
  5. Kangalll

Satrançta çok kötü oynamak

Ne kadar zeka oyunu deseler de bana göre daha çok ezber oyunu. Youtube'da ders veren kanallar var, hangi hamleyi nasıl yapacağını öğreten kitaplar var. Oralardan bakıp öğren daha sonra aynısını oyunda yapmaya çalış.
  6. Kangalll

Kilo alırmıyım bunu yaparak?

Kardeşim diyetisyene gidiyorsun, bir aletin üstüne çıkıyorsun, o sana yemen ve yememen gereken besinleri söylüyor. Vücudun bazı besinleri sindiremiyor olabilir, yediğin besin 3000 kalori olsa da eğer sen onu sindiremiyorsan bir işe yaramaz, tamamını sindiremediğin için kilo alman zor olabilir...
  7. Kangalll

Kilo alırmıyım bunu yaparak?

kalori ihtiyacının fazlasını alırsan kilo alırsın ama kalori ihtiyacını internetten bakarak öğrenemezsin, metabolizma yaşın ve birçok faktöre göre kalori ihtiyacın değişir. Diyetisyene gidersen kilo alman gereken her şeyi sana söyleyecektir.
  8. Kangalll

Çok zayıfım spora başlamayı düşünüyorum

Bence önce diyetisyene git, metabolizmanın kolay sindirdiği veya sindiremediği besinler olabilir, mesela sen ne ne kadar yersen ye kolay sindirdiğin besinle kilo alamayabilirsin. Diyetisyende bir aletle ölçüm yapıyorlar, hangi besini yemen veya yememen gerektiğini sana listeliyorlar. O listeyi...
  9. Kangalll

Beyler spor yaparken kafamdan duman çıkıyor normalmi

Siz çok ateşlisiniz sanırım :)
  10. Kangalll

Gaineri bırakma sonrası sönme yapar mı?

Gainer kullanan bir tanıdığım vardı çok kısa sürede vücut hayvan gibi oldu ama gainer su topluyor diye biliyorum. Bence kısa sürede çok fazla yapmanın imkanı yok.
  11. Kangalll

evde nasıl fitness yapabilirim

Lisede her gün şınav çekiyordum, tek seferde elliden fazla çekiyordum ve 3 set falan garanti yapardım. 3-4 ayda hayvan gibi ön kol, göğüs ve sırt kası yapmıştım
Top Bottom