Arama sonuçları: *

1. Kyles

RX 5600X RX 6800 Darboğaz Sorunu

Hocam nasıl darboğaz yasıyorsun 2kda anlamadım ben r5 5600 ile rx6900xt 2k da kullanıyorum rdr2 gow da falan en yüksek ayarlarda cok hafif darbogaz yapıyo.
  2. Kyles

BİLGİSAYARIMIN SADECE RAM IŞIKLARI YANIYOR

bende aynı sorunu yaşadım fanların ve argb girişlerin takılı olduğunu kontrol edin eğer onlar takılı olduğu bi kontrolcü varsa kontrolcü güc girisleri takılımı kontrol edin
  3. Kyles

Sistem çalışıyor monitöre ekran gelmiyor

masaüstü kullanıyorsanız psudan fişi çekip 5-10dk bekleyin sonra tekrar deneyin olmuyorsa sistem full kapalı şekilde anakarttan bios pilini çıkartın 10dk sonra tekrar takın, değiştirdiğiniz bi ayar veya ram işlemci gibi parcanın stabil çalışmıyor gibi
  4. Kyles

M.2 Sdd vida yeri kapalı

Bakın 3. Vida kısmındaki delikte metal var içinde kırılmış. altından devreleri e gelmicek şekilde elektrik bandıyla ssd dengeleyin ben öyle yaptım arkadaşımınkine
  5. Kyles

M.2 Sdd vida yeri kapalı

Vida deliğin içinde kırılmış gibi
  6. Kyles

AMD Adrenalin 23.2.1 (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

Kartınızın garantisi yoksa beta driver kullanmamanızı şiddetle öneriyorum :D cip yanabiliyor
  7. Kyles

Çözüldü✓ pc de anlık drop nedeni

Nvidia ayarlardan g-sync veya oyunda vsync freesync tarzı şeyler varsa kapat tekrar dene
  8. Kyles

Çözüldü✓ pc de anlık drop nedeni

Güncel driver yükleyin, ram stabil mi kontrol edin stabil değilse mhz düşürün, islemci tam performans veriyor mu kontrol edin. Vermiyorsa sıcaklığa bakın veya güç tasarrufdan performans'a alın.
  9. Kyles

ekran kartım çalışmıyor

Psu ile ilgili bi problem olabilir. Ne kadar süre geçti son denemenin ardından? 1674763410 Baska görüntü çıkışına takmayı deneyin kabloyu bide böyle bakın
  10. Kyles

Msi 3060 Afterburner

After burner'ın yan uygulaması rival turner acık mı kontrol edin. Rivalturner'dan konumunu ve boyutunu ayarliyabiliyorsunuz.
  11. Kyles

Çözüldü✓ 9 aylik ekran kartinin macununu degistirmelimiyim?

Garantisini devam eden bi kartın içini açmanızı kesinlikle önermiyorum ki o ksrta göre 60-70c güzel değerler eğer ki 80c civsrlarina çıkarsa garantiye gönderir bakım yaptırırsin.
  12. Kyles

Gaming Gen Tr Windows iyi midir?

Ondan çok, yükledikleri driverlar güvenilir değil baştan format at yükle anakartını kendi sitesinden driverları yükle en temizi.
  13. Kyles

i5 11400F RX6750XT Sistem İşlem Yaparken Donuyor

Sorun ramlerden dolayı veya ssd den dolayı olabilir ssd sağlık testi yap veya ramlerin frekansını düşür
  14. Kyles

Pc drop sorunu veya kasma sorunu

r5 5600'a stok soğutucu yetmiyor zaten, ramlerde bazen stabil çalışmıyaya biliyorstok hızıyla
  15. Kyles

3000mhz çekmeyi deneyin belki ramler stabil çalışmıyor. 1673831052 başka sorunda sıcaklıktan dolayı voltaj düşürüp tam performans veremediği için sorunlar oluşuyor olabilir.
  16. Kyles

güç planı seçın kısmından yüksek performansı seçin, ekran kartı veya işlemci sıcaklığına bakın, ramleri düşük mhzde kullanmayı deneyin
  17. Kyles

Display Port HZ Artmıyor.

ekran kartı driver güncel mi?
  18. Kyles

İ3 12100f ve Rtx 3060 Fena Takılıyor

Driver kaynaklı olabilir önerilen whql driver'a geçmen düzeltebilir
  19. Kyles

Çözüldü✓ VOK Si̇stem 80 Derece CPU Sicaklığı

uygulama adı; CPUID HWMonitor bende r5 5600 kullanıyorum cpu 40c de tarayıcı ve bi hafif uygulama açık soğutucu olarak id cooling se 224xt kullanıyorum
  20. Kyles

Çözüldü✓ VOK Si̇stem 80 Derece CPU Sicaklığı

soğutucunun tam monte edilip edilmediğine bak, soğutucu stok voltaj ayarı çok yüksek olabilir ona uv yapmayı deneyebilirsin
Top Bottom