Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

Sanaldan Kız ile konuşmak

reis uzak mesafe ilişkisinden kaç kızı çok iyi tanımıyorsan açık ilişki gibi ilişki dönüyor çünkü zaten sevgililiğin olayı buluşup iyi hissedebilmeniz bence bir aradayken. ayrıca orada seni aldatsa haberin olmaz onun senden haberi olmaz. bence gereksiz
  2. LineaTurco

sınav kağıdım kaybolmuş

sınava girdiğine dair kağır imzaladıysa kaybedemezler hocam öyle şey mi olur
  3. LineaTurco

puff sizce aşırı bağımlılık yapar mı

puff çok bağımlılık yapan bir şey değil dostum ama elinin altında olunca dur çekiyim ağzım boş kalmasın tribine giriyorsun o yüzden olmaması sağlığın açısından daha iyi
  4. LineaTurco

Para ile ne yapmalıyım

hiçbir fikrim yok ama apple türkiyeye yazsan yardımcı olurlar diye düşünüyorum da bu riske girilmez
  5. LineaTurco

Para ile ne yapmalıyım

o konuda appleın garantisi çok iyi ya değiştiriyorlar direkt telefonları
  6. LineaTurco

Ne yapmaya çalışıyor

Friendzone atiyor eğer seçeneği bitince seni alacak sen friendzoneu koy geç ben de yılbaşındaki erkeklik hormonumun altında ezilmişim şimdi bakınca ben senicarkadaştan öte görmüyorum istersen görüşmeyelim filan de.
  7. LineaTurco

Karşınızda bir Konyalı olsa ne sorardınız ?

@Mehmet Yılmaz ooo modlar uyuyor bu konuda devriye atmalısınız
  8. LineaTurco

Okulda nasıl müzik dinlerim

Evden calismayan tel getir vallahi en kral okulda bile ayni sey var dersi dinleyen kendine dinliyor zaten
  9. LineaTurco

Tecrübenize ihtiyacım var (kız meselesi)

kız 10 üzerinden 8se filan yazılır yoksa yazılmaz hocam
  10. LineaTurco

Tecrübenize ihtiyacım var (kız meselesi)

yanla kıza iltifat et her gördüğünde sonra arkadaşlarınızla bir yere gidin onlara söyle kalksınlar diğerleri bir yere gitsinler baş başa kalın sonra da zaten direkt buluşmaya çağırcan başka yapacak bir şey yok 1673979716 yok hocam bir de o öyle değil çoğu kıza ayda 1 veya 2 kişi filan yazıyor...
  11. LineaTurco

Erkekte orta boy kaçtır

Hacı boyun neyse ortası odur kafana takma
  12. LineaTurco

Olur bakarız ne demek

Kank seni kenara atmış da sen de bir anda yaz yarın saat 2 filan yaz gidiyoruz yaz gelecek misin hayır derse boşver 1668919538 Muhabbeti kendi yapabildiğin şeylere götürmelisin ortak arkadaşlarla konuş buluşalım diye ama siz çok konuşmayın sonra onun yeteneklerinde konuş anlatsın o anılarını...
  13. LineaTurco

Kavga çıkacak ne yapmam lazım?

Hacı adam toplamışsın gelirlerse kendinizi koruyun yani kızın da yüzüne çok şey söyleyebilirsin
  14. LineaTurco

Sadece ENES veya Neo & Toprak gibi eleştiri kanalı olmak istiyorum?

Gündemi takip etmek kolay hocam bir haber sitesi bbc gibi bir de twitterla her şeyden haberiniz olabilir ama haber sayfası sayıları arttıkça bilgi güvenilirliği artar gelişmek için de geçcen mikrofonun karşısına konuşcan fikrin ne kadar radikal olursa olsun söyleyeceksin sizi zaten insanlar onun...
  15. LineaTurco

LGS abartıldığı kadar mı

Hocam sözel okuyup nolacaksin dicem de iyiysen devam et o kadar abartildigi kadar yok ama iyi okulun fatki oluyoru harbiden de yine de okulda suzme salaklar gorunce ben bunlarla nasil ayni okuldayim diyorsun ne kadar kassan da bazi mallar oluyor cevrede
  16. LineaTurco

Siyasiler Tier List.

Abi ne olursa olsun bence bir insan melih gökçekle aynı kategoride olmamalı kendisi çok iyi bir insan dünyaya bir daha onun gibisi gelmez
  17. LineaTurco

Yurttan ayrılmak istiyorum tazminat öder miyim ?

Beynin çalışıyor mu bu bir anayasal hak değil ondan dolayı imzalanan belgelerle istenebilir tabii ki
  18. LineaTurco

Atatürk neden fes i yasakladı

Umarım şakadır 1665682881 Özgürlük kısıtlamaya devrim denmez. O zaman hitler de musollini de devrim yaptı burada hak yenmiş yendi denmeli halkımız cahilliğinden önce fesi getiren 2. Mahmuda gavur diyorlar sonra da kaldıran Atatürk e gavur diyorlar ama cehaletin çözümü idam değil eğitimdir.
  19. LineaTurco

Yurttan ayrılmak istiyorum tazminat öder miyim ?

İmzaladığın belgeleri çıkar oku hacı biz nereden bilelim okumadan
  20. LineaTurco

kız arkadaşım ilişkimizi kimsenin bilmesini istemiyor

Kız büyük ihtimalle abisinden çekiniyor ya da başka kapıları açık bırakmak istiyor 1665241283 Bas lan basss Yeah buddy light weight
Top Bottom