Neler Yeni

Kavga çıkacak ne yapmam lazım?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Hacı adam toplamışsın gelirlerse kendinizi koruyun yani kızın da yüzüne çok şey söyleyebilirsin

RONALDINHO

80+ Bronze
harbi ne alaka :D asıl kafa yorulacak kısım bu arkadaşın kaç kişi topladığı değil, bahsi geçen kızın yüzsüzlüğü üstüne adam toplaması sanki
Ne biliyorsun bu çocuğun öyle şeyler yazmadığını. Tek taraflı bakmayın.
Haklıysa gider döverler.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Ne biliyorsun bu çocuğun öyle şeyler yazmadığını. Tek taraflı bakmayın.
Haklıysa gider döverler.
yazdığını nerden biliyorsun? buraya iftira atmış diye anlattıysa o mantıktan gitmemiz gerek bizimde. yalan atıyorsa da atsın bizi etkileyen bir sey yok ortada

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar şimdi bi kız sözde ben ona taciz edici şeyler yazmışım diye iftira attı arkadaşları olaya girdi 6-7 kişi adam toplamışlar. Bende mahalleden adam topladım yaklaşık 20 kişi gittikçe artıyor. Yarın ne yapmam lazım?
1667054247528.png

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
siz 20 kişiyseniz gidin bi göz dağı verin korkmazlarsa döversiniz onlar 20 kişiyse gitme

Receb İvedik

80+ Bronze
Arkadaşlar şimdi bi kız sözde ben ona taciz edici şeyler yazmışım diye iftira attı arkadaşları olaya girdi 6-7 kişi adam toplamışlar. Bende mahalleden adam topladım yaklaşık 20 kişi gittikçe artıyor. Yarın ne yapmam lazım?
20 kişisiniz sence ne yapman lazım ?

alkolikpanda

80+ Bronze
bilader sen bu erkekliğini sorgula diyen arkadaşa bakma belli ki sokak kanunlarını bilen bir tip değil toplu kavga da sayıya rakama bakılmaz bir de konuşarak hallet diyenlere de bakma yüksek ihtimal karşı taraf zeki ise 20 kişiye karşı çıkışmazlar ama içlerinde gruruna yediremeyen isterlerse 100 kişi olsunlar lan onlardan mı korkacaz diyen dallamalarda olabilir o zaman kavga kaçınılmaz olur o 6 kişinin yüksek muhtemel ilk hedefleri sen olacaksın bu durumda akıllı oynamalısın cevizleri ve burnu koru mideye karna ve göğse yumruk tekme yememeye çalış kalabalıktan ayrılma ki her savrulan yumruk tekme sana isabet etmesin bir de emanet çekilebilir bu durumda ya korkak gibi çil yavrusu gibi dağılacaksınız yada 20 kişi olarak bi zahmet elinde emanet olan lavuğa yada lavuklara çullanacaksınız gerisi Allahın bileceği iş gazanız mübarek olsun aslanlarım hayde rastgele

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Benim başıma gelmez umarım böyle bir şey, çok sıkıntı böyle şeyler. İyi şanslar sana. Kavgayı son çareye bırak derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,316
Üyeler
141,961
Son üye
Sott
Top Bottom