Neler Yeni

İftira yüzünden kavgalık oluyorum ne yapmalıyım?

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,491
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Ne okudum lan ben.Bulmaca kağıdı gibi.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Selamlar dostlar şimdi size olayın öncesini ve olayı yazayım sizde ne yapmalıyım onu yazın.
KİŞİLER
-A kişisi benle yakın boyda eski kickbokscu çevresine ve kendine güvenen homosapien atalarının beyin özelliklerini taşıyan bir şahıs gücü her zaman önde gören "karı gibi yapma vs" gibi kelimeleri kullanan hali vakti yerinde okulda bir üst sınıfta kuzeninin olmasına güvenen kavga etsem tam benlik bir insan ama zorba ama işte dediğim gibi atalarından kalan özelliği çok iyi yansıtıyor-
-Çevreme göre çok daha iyi düşünebilen, açık ara daha zeki, kavgayı bir çözüm olarak görmeyen mantıksız olaya tahammül edemeyen bir insanım he yakınıma saldırılırsa saldırırım boş durmam sadece bir çözüm yolu olarak görmüyorum uzun boylu ve kalıplı denebilecek bir insanım okuluma aile zoruyla geliyorum ve sınıfım zeka seviyesi düşük-

OLAYIN ÖNCESİ
9. sınıftan itibaren aynı sınıfta olduğum bir şahıs var 9 da yakın değildik ama muhabbetimiz hiç yoktu ama karantina girmese garanti kavga ederdik öyle düşünüyorum 11. sınıf başladığında a şahısı ve yancısı ile aynı sınıftaydım bir soğukluk göstermedim hatta sınıfa girdiğimde kimseyi tanımıyordum bir yer bulup oturdum "aa sizde mi buradasınız vs dedim" gel zaman git zaman işte ortamlar oluştu işte sınıfta 4 kişi ile yakınım o şahısta aynı laf fln atıyor ama karşılık vermiyorum aradıkları zaten karşılık olduğundan bu çocuk sonra nakil aldı gitti.

OLAY
Dün gece ödev yaparken mesaj attı ama dönesim yoktu dönmedim zaten muhabbetimiz olmadığından sabah okulda cevap verdim.
Ekte olan fotoğraf gibi bir konuşma geçti konuşmanın birebir aynısı değil ama aynı :)
Tutup konuşmalarımızı atamam zaten neyse.
Arkasından konuşmuşum halbuki konuşmadım, ne söyledim diyorum sen iyi biliyorsun diyor kavga edilecekse çekilmem ama kavga etmek istemiyorum ailem tarafından böyle yetiştirilmedim kaç yıldır kastığım çara ihanet gibi geliyor neyse ne yapmalıyım?
A kişisi ile konuşacak sınıfta eski ortamı ve stajda yanımda olan kız var, ikisinden de şüpheleniyorum ama boş iftira olduğundan pek bir delilleri yok.
Normalde aslında bana saldırsa işime gelir davacı olurum.
Alıntıyı görüntüle

Offff okul zamanlarımı özledim, ben olsam hayırdır ne kötü olur ? Olsun kötü der ağzına vururdum sonra eğer box yapıyorsa dayak yer bir kaç gün sonra tenhada yakalar 4-5 kişi döverdik konu kapanırdı.

Top Bottom