Neler Yeni

Okulda sevgilim var iddiaları çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kokoreççi Ali
İlgilendiği Kategoriler
Korku yeter aga.
Arkadaşlar merhaba ben çok sosyal olmayan biriyim okulda yakın olarak konuşabileceğim 3 kişi var onun dışında ise pek arkadaşım yok bunlardan ikiside kız ve birisi ile aynı sınıftayız bende haliyle boş derslerde tenefüslerde felan onla takılmaya başladım ve yalan yok kız güzel . Fakat her şeyi bugün öğrendim : Bunun eski sevgilisi var ve onlara aynı sınıftayız , eski kız arkadaşıyla yakın olmama rağmen bana hiç soğuk davranmadı aksine arkadaşçil ( muhtemelen bunlar dost olarak ayrıldılar ) fakat 40 yılda bir muhabbetimiz olur bugünde oldu . İlk bana tahtadan istediğim şarkıyı açmamı istedi ve bende açtım sonraki teneffüs ise "açtığın şarkının adını biliyor musun?" Diye muhabbete başladı derken bana bir anda x ( eski kız arkadaşı ) den hoşlanıyor musun ? Dedi. Bende " hayır " dedim , üstelemeye devam etti ardından " teklif etse çıkar miydin?" Dedi ; bende "belki" dedim ve olay orada başladı ... muhabbetin sonunda ise tüm sınıfın hakkımızda böyle düşündüğünü öğrendim
Açıkçası böyle bir durum hoşuma gitmedi çünkü bu tarz meselelere malzeme olmayı sevmem , kıza gelince ise ona karşı böyle hislerim yok sadece bir aralar " acaba olur muyuz " diye düşündüm ama hem hislerim yok hemde benlik değil ( biraz ağlamış gibi olacağım belki ama kız kendi bakımını vs. Bakar sürekli kendisine bir şeyler alır bense 1 tişörtü 2 hafta sonra tekrardan giyen aynı kapişonlu ile 2 okul yılı bitiren , cafe restoran gibi yerlere hiç gitmeyen bir insanım bunlardan dolayı bile onun beni erkek arkadaşı yerine sevmesini beklemem ; bu konuda da önerileriniz olursa sevinirim )
Yani olay tamamen bu sizce ne yapayım kızın muhtemelen bu konuşmadan haberi yok sizce gidip işte eski arkadaşın bana bunları dedi felan diyeyim mi? Aramada mesefa koymayı düşünmüyorum çünkü arkadaşım yok
Ya aga, tam bensin. Kapişon kafada. Kimseyle konuşmaz. Tam bensin hacı. Arkandayım hacı. Bir şey olursa söyle. Oradayım.

-nisay

80+ Bronze
hocalarım son kez soracağım sizce bu durumu kıza söylesem mi işte bana böyle dedi abuk subuk konuştu falan diye ( birde iyice acıtasyona oynayacağım işte " sinir oldum ona bana da dün bunları dedi ... " ) ne dersiniz
söyle ya da söyleme fark etmez bir şey. kıza söylesen yine kıllanır. sana güveniyorsa sıkıntı yok.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,295
İsim
Ahmet Sevinç
söyle ya da söyleme fark etmez bir şey. kıza söylesen yine kıllanır. sana güveniyorsa sıkıntı yok.
açıkçası pek emin değlim ama muhtemelen işin sonunda aramızdaki samimiyet gidebilir o yüzden mevzuyu ortak arkadaşa anlatsam mı diye düşünüyorum ( güvenilir biri ) belki o açıklar falan belki ben bir şekilde kurtulurum işin içinden

Furkanww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Onu şey yapıcaksın cocuk tekrar bır sorursa soyle ya da sana sacma bakıslar sık bakıslar atıyorsa kıza soyle ne olucak bakalım olamları da alıntıla yazarsın buraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ortak arkadasa anlatma guvenılır olabılır ama ıkınızın sırlarını tutabılıcek cok sayıda ınsan kaldı artık kızın sana guvenınden emın oldukdan sonra kıza da anlatabılırsın

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,204
İsim
Sarp Yılmaz
Bu saatte anca bu kadarını okuyabildim kimseye bir şey açıklamak zorunda değilsin kızla ayrıldıysa bitmiştir gerisi senle kız arasında öyle bir şey varsa da yoksa da.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Söyleme kıza bir şey. Kendi öğrenirse de gereksiz bir konu falan dersin, fakat bu dediğimi yaparsan bu kızla bir gelecek düşünüyorsan onuda unut.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,295
İsim
Ahmet Sevinç
Söyleme kıza bir şey. Kendi öğrenirse de gereksiz bir konu falan dersin, fakat bu dediğimi yaparsan bu kızla bir gelecek düşünüyorsan onuda unut.
Açıkçası bir gelecek hayalim yok asıl tırstım şey aramızdaki samimiyeti kaybedebiliriz bende bunu istemiyorum muhtemelen o yüzden söylemeyeceğim

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Açıkçası bir gelecek hayalim yok asıl tırstım şey aramızdaki samimiyeti kaybedebiliriz bende bunu istemiyorum muhtemelen o yüzden söylemeyeceğim
Düzgün bir şekide izah edersen bir şey olmaz. Bırak kendi öğrensin, niye söylemedin dersede gereksiz bir konuydu falan de işte, açıkça ona karşı hislerin olmadığını söyle.

Golf 4 R32

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba ben çok sosyal olmayan biriyim okulda yakın olarak konuşabileceğim 3 kişi var onun dışında ise pek arkadaşım yok bunlardan ikiside kız ve birisi ile aynı sınıftayız bende haliyle boş derslerde tenefüslerde felan onla takılmaya başladım ve yalan yok kız güzel . Fakat her şeyi bugün öğrendim : Bunun eski sevgilisi var ve onlara aynı sınıftayız , eski kız arkadaşıyla yakın olmama rağmen bana hiç soğuk davranmadı aksine arkadaşçil ( muhtemelen bunlar dost olarak ayrıldılar ) fakat 40 yılda bir muhabbetimiz olur bugünde oldu . İlk bana tahtadan istediğim şarkıyı açmamı istedi ve bende açtım sonraki teneffüs ise "açtığın şarkının adını biliyor musun?" Diye muhabbete başladı derken bana bir anda x ( eski kız arkadaşı ) den hoşlanıyor musun ? Dedi. Bende " hayır " dedim , üstelemeye devam etti ardından " teklif etse çıkar miydin?" Dedi ; bende "belki" dedim ve olay orada başladı ... muhabbetin sonunda ise tüm sınıfın hakkımızda böyle düşündüğünü öğrendim
Açıkçası böyle bir durum hoşuma gitmedi çünkü bu tarz meselelere malzeme olmayı sevmem , kıza gelince ise ona karşı böyle hislerim yok sadece bir aralar " acaba olur muyuz " diye düşündüm ama hem hislerim yok hemde benlik değil ( biraz ağlamış gibi olacağım belki ama kız kendi bakımını vs. Bakar sürekli kendisine bir şeyler alır bense 1 tişörtü 2 hafta sonra tekrardan giyen aynı kapişonlu ile 2 okul yılı bitiren , cafe restoran gibi yerlere hiç gitmeyen bir insanım bunlardan dolayı bile onun beni erkek arkadaşı yerine sevmesini beklemem ; bu konuda da önerileriniz olursa sevinirim )
Yani olay tamamen bu sizce ne yapayım kızın muhtemelen bu konuşmadan haberi yok sizce gidip işte eski arkadaşın bana bunları dedi felan diyeyim mi? Aramada mesefa koymayı düşünmüyorum çünkü arkadaşım yok
kızla sevgili ol ve çocuk çatlasın

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,295
İsim
Ahmet Sevinç

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
( biraz ağlamış gibi olacağım belki ama kız kendi bakımını vs. Bakar sürekli kendisine bir şeyler alır bense 1 tişörtü 2 hafta sonra tekrardan giyen aynı kapişonlu ile 2 okul yılı bitiren , cafe restoran gibi yerlere hiç gitmeyen bir insanım bunlardan dolayı bile onun beni erkek arkadaşı yerine sevmesini beklemem

Survivor Cumali Akgül kimdir? Cumali Akgül nerelidir, kaç yaşındadır?
Anadoluya gelsin!

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
Ahmet Yıldırım
Madem konu tekrar yükselmiş ben de yazayım. Son durum ne? Ne yaptın söyledin mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,769
Üyeler
156,079
Son üye
deutZErlik
Top Bottom