Neler Yeni

Arada kaldım ne yapmam lazım? (Kavga meselesi)

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet
Beyler pazartesi günü yüksek ihtimalle çıkışta kavga olacak.Olay şu bizim sınıftan biri eski sınıf arkadaşımın 5 yıllık sevgilisiyle flörtleşiyor ve 2 gün önce kız arkadasımdan ayrılıyor. Arkadaşımda flört ettiği kişiyi bulmak için kızın hesabına giriyor ve benim sınıf arkadaşım olduğunu görüyor.Bana yazıyor bu çocuk sizin sınıftanmı diye.Sonra işte döverim ben bu çocuğu fln havalarına giriyor. sonra benim okuldaki diğer arkadaşa yazıp o çocuğu uyarmasını yoksa adam toplayıp okulun çıkışına geleceklerini söylüyor.(ben eski sınıf arkadaşımı 6 yıldır tanıyorum ve onu hiç kavga ederken görmedim ilk kez bu kadar kavgaya istekli gördüm.Adam toplayacak olursa o çocuğu çok pis döverler, arkası sağlam) ve benim okuldaki arkadasım o çocukla pazartesi konuşucağını ve benim konuya girmemi söylüyor çünkü konuya girersem sınıfın yarısıyla düşman olurum. (Çocuk sınıfta sevilen biri maalesef) ben burda ne yapmam lazım size soruyorum ne yapacağımı bilmiyorum.Okulum çok disiplinli çocuk 30 kişiden dayak yiyp beni de suçlarsa garanti okuldan atarlar beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocukla konuşacak arkadaşla dostuz.Eğer 2 si kavga ederse benimde dostumu savunmam gerekeceği için sınıfla düşman olurum.

Son düzenleme:

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
anonim
Beyler pazartesi günü yüksek ihtimalle çıkışta kavga olacak.Olay şu bizim sınıftan biri eski sınıf arkadaşımın 5 yıllık sevgilisiyle flörtleşiyor ve 2 gün önce kız arkadasımdan ayrılıyor. Arkadaşımda flört ettiği kişiyi bulmak için kızın hesabına giriyor ve benim sınıf arkadaşım olduğunu görüyor.Bana yazıyor bu çocuk sizin sınıftanmı diye.Sonra işte döverim ben bu çocuğu fln havalarına giriyor. sonra benim okuldaki diğer arkadaşa yazıp o çocuğu uyarmasını yoksa adam toplayıp okulun çıkışına geleceklerini söylüyor.(ben eski sınıf arkadaşımı 6 yıldır tanıyorum ve onu hiç kavga ederken görmedim ilk kez bu kadar kavgaya istekli gördüm.Adam toplayacak olursa o çocuğu çok pis döverler, arkası sağlam) ve benim okuldaki arkadasım o çocukla pazartesi konuşucağını ve benim konuya girmemi söylüyor çünkü konuya girersem sınıfın yarısıyla düşman olurum. (Çocuk sınıfta sevilen biri maalesef) ben burda ne yapmam lazım size soruyorum ne yapacağımı bilmiyorum.Okulum çok disiplinli çocuk 30 kişiden dayak yiyp beni de suçlarsa garanti okuldan atarlar beni.

Çocukla konuşacak arkadaşla dostuz.Eğer 2 si kavga ederse benimde dostumu savunmam gerekeceği için sınıfla düşman olurum.
aga banada oluyo buna benzer olaylar ben tamamen tarafsız oluyorum kim ne yapmış banane misali

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
Ben dostumu satmam ama sınıfla düşman olmakta istemiyorum.Orta yolu bulmam lazım.
Kesinlikle tarafsız kalmanı öneririm diğer türlü senin başın yanar her işin sonunda

İlk hedefim orta yolu bulmak gerekirse sınıfla düşman olurum ama dostumu satmam
Eğer okulda ki son senen ise pek sorun olmaz da daha yeni başladıysan yolun uzunsa yıllarca rahatsız olabilirsni

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle tarafsız kalmanı öneririm diğer türlü senin başın yanar her işin sonunda

Eğer okulda ki son senen ise pek sorun olmaz da daha yeni başladıysan yolun uzunsa yıllarca rahatsız olabilirsni
Hocam ben 9.sınıfım ilk senem. Ama basımın yanacağını anlarsam nakil aldırabilirim başla okula zaten bu ara gitmek istiyordum bu da bahane olur.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,657
İsim
Deniz Efe
Hocam ben 9.sınıfım ilk senem. Ama basımın yanacağını anlarsam nakil aldırabilirim başla okula zaten bu ara gitmek istiyordum bu da bahane olur.
eğer öyle bir şansın var ise hangi tarafla daha yakınsan onların yanında dur

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınıf hocam aynı zamanda disiplin kurulu baskanına bu konuyu anlatmam mantıklı olurmu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Berke Aktaş
Ben dostumu satmam ama sınıfla düşman olmakta istemiyorum.Orta yolu bulmam lazım.
Orta yollu olmayın derim hocam , sınıf gelip geçici bir şeydir 1 dilekçeye bakar sınıf değiştirmek. Dostunuzu satmayın.

Dostum bir kavgadan o kadar büyük şeyler olmaz istersen videosunu atabilirim bizzat benim kendi kavgam ,okulda 2 kişiyi dövüyorum ertesi sabah bunlar 2 kişi 1 kişiden dayak yemeyi yediremeyip çıkışa 60 kişi çağırıyor minimum. Felsefeci polisi arıyor, dayak yedikten sonra polis felan geliyor karşı tarafında benimde yediğim tek şey bir kınama bu kadar abartılcak bir şey yok 8. kınamamı yiyeceğim yakında lise bu kavga olur illa ki , tekrar söylüyorum. Dostunuzu satmayın

2 li oynamak her zaman kötü değildir başkası için kendinden vazgeçme eğer çok yakın değpilseniz
2 li oynamak kadar kötü bir şey yok kanka tabiri caizse ayranım dökülmesin vs vs.

Dayak yemeden dayak atmayı öğrenmen çok zor kanka , tekrar ve son kez söylüyorum dostunu satma 5 yıllık dostun gerekirse git sende dayak ye onla.

Son düzenleme:

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet
Tavsiyeleriniz için sağolun sonucu yazıcam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,730
Üyeler
142,802
Son üye
CharLesX
Top Bottom