Neler Yeni

Arada kaldım ne yapmam lazım? (Kavga meselesi)

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,553
İsim
İsmi ismi.
Beyler pazartesi günü yüksek ihtimalle çıkışta kavga olacak.Olay şu bizim sınıftan biri eski sınıf arkadaşımın 5 yıllık sevgilisiyle flörtleşiyor ve 2 gün önce kız arkadasımdan ayrılıyor. Arkadaşımda flört ettiği kişiyi bulmak için kızın hesabına giriyor ve benim sınıf arkadaşım olduğunu görüyor.Bana yazıyor bu çocuk sizin sınıftanmı diye.Sonra işte döverim ben bu çocuğu fln havalarına giriyor. sonra benim okuldaki diğer arkadaşa yazıp o çocuğu uyarmasını yoksa adam toplayıp okulun çıkışına geleceklerini söylüyor.(ben eski sınıf arkadaşımı 6 yıldır tanıyorum ve onu hiç kavga ederken görmedim ilk kez bu kadar kavgaya istekli gördüm.Adam toplayacak olursa o çocuğu çok pis döverler, arkası sağlam) ve benim okuldaki arkadasım o çocukla pazartesi konuşucağını ve benim konuya girmemi söylüyor çünkü konuya girersem sınıfın yarısıyla düşman olurum. (Çocuk sınıfta sevilen biri maalesef) ben burda ne yapmam lazım size soruyorum ne yapacağımı bilmiyorum.Okulum çok disiplinli çocuk 30 kişiden dayak yiyp beni de suçlarsa garanti okuldan atarlar beni.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çocukla konuşacak arkadaşla dostuz.Eğer 2 si kavga ederse benimde dostumu savunmam gerekeceği için sınıfla düşman olurum.
Valla kızdada suç var kesinlikle tarafsız kal sana ihtimalleri yazayım
eski arkadaşın tarafından ol 30 40 kişilik kişi sana düşman olsun (sevilen kişi demişsin)
sınıf arkadaşından ol 30 40 kişiye bedel eski arkadaşın sana küssün, düşman olsun
tarafsız ol iki taraftan da kısa süre küsül biraz azarlan belki ama 2 sindende çok daha iyi kesinlikle taraf tutma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,768
Üyeler
142,812
Son üye
sherit
Top Bottom