Neler Yeni

Para ile ne yapmalıyım

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
Su anda almanyadayim nisan sonunda elimde yaklasik 1300 Euro civarı para olucak bununla iPhone 14 pro mu alsam para tam yetiyor telefonum kotu yoksa seçimden önce Türkiye’ye dönücem orda nasıl değerlendirebilirim? (Almanyada yaşamıyorum geçici olarak burdayım )

egebaranakk0

80+ Silver
Su anda almanyadayim nisan sonunda elimde yaklasik 1300 Euro civarı para olucak bununla iPhone 14 pro mu alsam para tam yetiyor telefonum kotu yoksa seçimden önce Türkiye’ye dönücem orda nasıl değerlendirebilirim? (Almanyada yaşamıyorum geçici olarak burdayım )
Hocam türkiyedeki kayıt parasını hesaba kattınız mı

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam türkiyedeki kayıt parasını hesaba kattınız mı
Telefona yapılan pasaport kaydından bahsediyorsan 6000tl civarı biseydi evet hesapladım TR de 50k lik telefonu 1250 Euro ile 26k ya gelecek 6 da açtırma ile 32bin TL olucak

egebaranakk0

80+ Silver
Telefona yapılan pasaport kaydından bahsediyorsan 6000tl civarı biseydi evet hesapladım TR de 50k lik telefonu 1250 Euro ile 26k ya gelecek 6 da açtırma ile 32bin TL olucak
Hocam sisteminiz iyiyse alin iyi değilse sistem upgradeleyip 13pro falan alabilirsiniz he sistemim iyi başka alcak bişeye ihtiyacım yok dersej 14 pro cidden çok farklı bi alet gold rengi varsa çok hoş duruyo alabilirsin

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,288
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
14 Pro'nun bataryası sorunlu diyorlar ama araştırıp alırsanız pişman olmazsınız.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,933
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
14 pro bataryası yanıyor sürekli apple bu sorunu çözmeden almayın bence

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Mustafa Enes Bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sisteminiz iyiyse alin iyi değilse sistem upgradeleyip 13pro falan alabilirsiniz he sistemim iyi başka alcak bişeye ihtiyacım yok dersej 14 pro cidden çok farklı bi alet gold rengi varsa çok hoş duruyo alabilirsin
sistem iyi pro max aşöayı dusunuyorum tesekkur ederım
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 Pro'nun bataryası sorunlu diyorlar ama araştırıp alırsanız pişman olmazsınız.
pro max ın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

Hanaz

80+ Silver
Hocam apple almak yerine burda daha ucuza telefon bulabilirsiniz sonuçta dövizle alıyorsunuz ben olsam ihtiyacım kadar alıp kenarda bekletirdim döviz olarak

Top Bottom