Arama sonuçları: *

1. Lyndray

Mining İçin Tavsiyeler- Başlangıç

Genelde 1 2 dakika içinde bitiyor ama denk gelirse haber vermeye çalışırım
  2. Lyndray

Markası palitti. 2 stok vardı birini ben aldım kargoda şuanda 😅
  3. Lyndray

2 gün önce amazon da 2750 TL ye 1660 satıldı
  4. Lyndray

Hocam bende mining yapıyorum ama aldığım kartları siz ne kadara alıyorsanız bende o fiyata alıyorum. Bazen indirim kovalayıp ucuza alıyorum aynı şekilde sizde alabilirsiniz. İnsanları kart alıyorsunuz diyerek linçlemek ne kadar mantıklı?
  5. Lyndray

çekirdek sıcaklığıyla pek alakası yok 50 derece olan kartın memory sıcaklığı 80 derecelerde oluyo bende
  6. Lyndray

İndirimli alınırsa eğer bi kart yaklaşık 5-6 ayda parasını çıkartıyor. 3 yıl garantisi olduğunu düşünürsek :D
  7. Lyndray

Hocam yukarıda da yazmıştım lhr dediğimiz teknoloji sadece ethereum da düşük hashrate vermesi üzerine yapıldı. Raven ergo veya başka coinlerde kazım gücünü etkilemiyor
  8. Lyndray

Oyun oynamakta kartı yoruyor? Kartın performansının düşmesi için yıllarca mining yapılması lazım o haliyle bile %10 performans düşüşü belki olur. Konuyu saptırmayalım uzatmaya gerek yok bence
  9. Lyndray

Şuanda ergo yükselişte hem değer kazanıyor hem de binance da listelenmiyor. Kazıp bi süre elinizde tutarsanız ileride binance da listelendiği zaman 2x yapma ihtimali çok yüksek. Btc düşerken sağlam duran ender coinlerden. 4 gb kartları toplayıp ergo veya rvn kazmak mantıklı olacaktır. 6 gb ve...
  10. Lyndray

RTX 3060 ile Mining Yapan Var Mı?

3060 ti ile ergo da kaç mh alıyosun? Benim kart bugün geldi 134 mh 108w alıyorum şuanda
  11. Lyndray

Raven kazmadim bilmiyorum ama ethereum da rtx 3060 49 mh 110w da çalışıyor. O da aylık 100 dolar getiriyor
  12. Lyndray

Ethereum da aylık elektrik hariç 100 dolar kazanabilirsin
  13. Lyndray

2200g ile mining yapılır mı ?

Bence de cpu ile mining gereksiz. Ryzen 5 3600 ile günkük 30 cent falan kazanılıyodu sanırım :D
  14. Lyndray

2200g ile mining yapılır mı ?

Günlük 1 lira kazanıp 2 lira elektrik faturası ödemeyi düşünüyorsanız olabilir :D
  15. Lyndray

hangi madencili kar ile kazandırıyor

Bu kadar insan hangi coine geçerse o coini uçurur. Bu işte çok fazla yatırım var kolay kolay bırakmazlar
  16. Lyndray

hangi madencili kar ile kazandırıyor

Güncelleme ile kazanılan eth miktarı azalsa bile eth değer kazancığı için birbirini eşitleyecek :D İnsanlar hiç bu şekilde düşünmüyor
  17. Lyndray

hard disk madenciliği ile kar edebilir miyim ?

Evet kendim yapıyorum 1628170302 Olabilir açık bırakıyorum ama ilgilenmiyorum artık. Ne gelirse
  18. Lyndray

hard disk madenciliği ile kar edebilir miyim ?

geliri çok az tavsiye etmiyorum. 5tb ile aylık 70-80 lira anca geliyor
  19. Lyndray

Chia coin ne kadar kazanırım ? (1tb usb hdd)

Aylık 70 lira, evet. Aynı zamanda eth mining yaptığım için yanda chia da açık kalıyor yoksa ugrasmazdim
  20. Lyndray

Chia coin ne kadar kazanırım ? (1tb usb hdd)

Anladığım kadarıyla chia mining yapmıyorsunuz. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayın. 5 tb ile aylık 70 lira civarı kazanıyorum çünkü
Top Bottom