Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Kalıcı Ücretsiz Steam 6 ücretsiz profil avatarı!!!

Ben 15dk izledim, bir kere !drop yazdım ve geldi 6 tanesi de. Gelmeyen arkadaşlar, belki doluluktan ya da hesaplarından dolayıdır.
  2. MeynnZenith

Red Dead Redemption 2 1150 TL

Artık hiçbir yorum yapamıyorum ülkece düştüğümüz bu duruma. En basitinden, bir video oyunu almak bile lüks olmuş artık! Yazıklar olsun ya, gerçekten haram zıkkım olsun bizi bu hal getirenlere!
  3. MeynnZenith

r6 mı bf 1 mi yoksa bf 5 mi

İyi de sana göre böyle. Ben oynanış biçimine göre değil, oyuna alışma süreci olarak bilgi veriyorum. Sen kendi oynamak istediğin şekle göre anlatırsan her oyun için bin bir tane farklı oynanış stili çıkar. Arkadaş oyunlar hakkında bilgi almak istiyor, bir anda hardcore oyuncu olmak ya da try...
  4. MeynnZenith

r6 mı bf 1 mi yoksa bf 5 mi

Daha taktiksel oynamayı, özel yeteneklere sahip karakterlerle biraz daha çeşitli oynanışı ve sabırla ilerlemeyi seviyorsan R6. Yok ben bam güm girmek, aksiyonun içinde film sahnesi çeker gibi koşmak istiyorum, arcade tarzı uçmalı kaçmalı oynamalıyım dersen de BF V. Aynı şeklide aksiyon içinde...
  5. MeynnZenith

Kalıcı Ücretsiz Epic Games bugünkü gizemli oyun belli oldu!!!

Bana "nasıl yani" diyenler: her gizemli oyun paketinde vereceği oyunun logosu ya da oyunla ilgili bir görsel kullanılıyor. Yeni pakette de Metro serisinin logosu olan M harfinin aynısı var. O yüzden öyle dedim.
  6. MeynnZenith

Kalıcı Ücretsiz Epic Games bugünkü gizemli oyun belli oldu!!!

Aha yarın da Metro veriyor anlaışlan.
  7. MeynnZenith

🔥İndirim ❄️ Steam Kış İndirimleri ❄️ Oyun Önerileri ❄️

Bu arada 51,30 TL cüzdanda param var, ne önerirsiniz? Witcher falan var, kült oyunların çoğuna sahibim.
  8. MeynnZenith

Benim yine kör gözüm şaşırtmadı... Geçende de başka biri aynı hatayı yapmıştı fiyat konusunda, üstelik aynı oyunaydı. O yüzden konu sahibi de o hatayı yaptı sandım direkt. Kusura bakmayın.
  9. MeynnZenith

Sizde EA Play olduğu için bazı oyunlar daha ucuz görünüyor. Mesela BF 1 aslında 33TL ama sizde EA Play olduğu için 9TL demişsiniz. Bilginize.
  10. MeynnZenith

Epic games gizemli oyun belli oldu

Aa bak bunu bilmiyordum. Teşekkürler, harbiden de işaret aynı. Sanırım bunu da vermişti ama önceden, yanlış mıyım?
  11. MeynnZenith

Epic games gizemli oyun belli oldu

Ya yine başladı önceden verilen oyunları dağıtmaya Epic... Yeni paketin üstünde de yarasa var, çok büyük ihtimalle Batman verecek (ki onu da önceden seri halinde vermişti). Bir sene önceye kadar kızardım beleş oyunlara hayıflanıp "bu muydu ya" diyenlere de artık harbiden can sıkmaya başladı bu...
  12. MeynnZenith

🔥İndirim Steam Game Awards 2022 İndirimleri (Pre-Winter Sales)

Dostum, ben de isterim kullanmak ama açıkladım kısa ve net şekilde. Daha uzun açıklamamı istiyorsan: Sınav öğrencisi olduğum için oyunlara fazla vakit ayıramıyorum, ülkenin ekonomik durumu yüzünden mezun olduktan sonraya veya tatile oyun topluyorum. Her gün oyun oynayamayacağım, ayda yılda...
  13. MeynnZenith

GamePass sistemini kullanmıyorum, kullanmayacağım (sistemi sevmediğimden değil abonelik olduğu ve yaşımdan dolayı babamın onaylaması gerektiği için). Şöyle bir durum var, arkadaş Cuphead 7TL demiş ama Steam'de 21TL? Aynı şekilde Dishonored 2 de 50TL?
  14. MeynnZenith

Cuphead ve Dishonored 2 alsam mı? Fiyatları Kış İndirimleri'nde daha da düşer mi?
  15. MeynnZenith

🔥İndirim RDR2 98.62 TL steam .

Zamanında kaç kere indirime girdi ama 200TL altına düşmedi ve ben de gidip daha da düşmez diye 200TL'ye aldım. Sonra Epic'te 150TL'ye düştü, sonra Steam'de 150TL'ye düştü ve şimdi de 100TL olmuş :D :D :D :D.
  16. MeynnZenith

Kalıcı Ücretsiz Warhammer: Vermintide 2 Steam'de Ücretsiz Oldu! 🔥

Kalıcı mı yoksa birkaç günlüğüne mi? EDIT: Başlıkta yazıyormuş zaten ya...
  17. MeynnZenith

🔥İndirim Steam Cadılar Bayramı İndirimi Başladı Saldırın!

Herkeste problemli şu an, kimse bilmiyor.
  18. MeynnZenith

Tek başına sarmıyor oyun. Arkadaşınla oynarken de sizin aldığınız zevke kalmış oynayıp oynamamak. Ben tek başıma 2 saat odun kırıp çıktım oyundan, eğlenemedim. Arkadaşımla da birkaç saatin ardından saldık.
  19. MeynnZenith

Çöker arkadaşlar, bugün çok bir şey alamayız. Daha indirimlerin çoğu yüklenmemiştir zaten. Yarın öbür gün denemek en mantıklısı.
Top Bottom