Arama sonuçları: *

1. M

Razer barracuda - steelseries arctis 7 - hyperx cloud 3 ( wireless hepsi )

Kanka arctis nova 7 wireless aldım ses kalitesi iyi beğendim kablosuz olması da çok kullanışlı sarjı da hızlı doluyor 2 3 gün gidiyor tabi kullanıma da bağlı ama Razer kraken tournamet edition kablolu kullanıyordum ondan geçtim razer çok premium hissettiriyordu malzeme kalitesi rahatlık...
  2. M

kablosuz kulaklığı nasıl sarj edicem ?

çok teşekkürler aynı ise kasanın usb portuna takayım ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar
  3. M

steelseries nova 7 wireless
  4. M

kendi sarj cihazları mı oluyor yoksa telefonu ettiğim apple hızlı adaptör ve typc kablosuyla edebilir miyim ilkkez kullanıyorum
  5. M

Steelseries engine yardım

Arkadaşlar sonar kısmında game tarafında valorantı seçtim 7.1 i açık yaptım filan ama sadece valorant a girdiğimde bi o ayarlar kullanılacak film izlerken şarkı dinlerken başka oyun oynarken onayarların olmasını istemiyorum
  6. M

Ona bakmıştım 1 2 hafta önce de görüntüsü hiç içime sinmiyor ya sevemedim bi özellikleri iyidir belki bilemem
  7. M

Tamamdır reis bu akşam çok yardımcı oldun kararsız biriyimdir şuan amazondan nova 7 wireless sipariş ediyorum
  8. M

Razer kraken tournament edition nasıl ?

Arkadaşlar kablosuz kulaklığa geçmeyi düşünğyorum da şuan kullandığım kulaklık razer kraken tournament edition kablolu. Bırakıp kablosuza geçmeye değer mi karşılaştırmaya baktım benimkinde güçlü bass var özellikleri iyi filan diğerleri o kadar değil. 3 4 senelik kulaklık ilerde bozulur diye de...
  9. M

Kanka bi şey daha sorcam benim kulaklık razer kraken tournament edition kablosuz alayım diye değiştiricem de özelliklerine baktım benim kullandığım baya iyimiş değer mi sence değiştirmeye ?
  10. M

Reis çok sağ ol doğru diyosun epeyden karşılaştırdım nova hem daha yeni hem daha iyi özelliklere sahip tasarım olarak sevmedim sadece ( çok güzel arctis e göre kötü sadece ) nova alacağım iyi ki dedin sağ ol c3 1705000665 Teşekkür ederim
  11. M

Ne farkları var reis bilmiyorum da anlatabilir misin aynı özellikler ise arctis in görünüşü daha hoşuma gidiyor ama nova daha iyise özellik anlamında onu almak lazım tabi
  12. M

Aşağıdaki 4 kablosuz kulaklık arasından hangisi alınır ?

Hyperx Cloud 3 wireless 5500₺ Hyperx alpha wireless. 6000₺ Steelseries arctis 7 wireless 5000₺ Sennheiser 450bt 4600₺ Evde kullanıcam dışarda kulak içi kullanıyorum. Fps oyunlarını bıraktım ses kasma yönünde ortalama olsa da yeter genelde şarkı film dizi ve hikayeli oyunlar oynarım...
  13. M

Arctis 7+ wireless vs arctis nova 7p wireless

Yukardaki iki kulaklıktan hangisi daha iyidir sizce ?
  14. M

Pc için kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar oyun film dizi şarkı için kullanıcsm artık valorant cs go tarzı oyunları çok oynamıyorum ciddi ses kasmama gerek yok halden anlayacak kadar ses kasılsa yeter. Kulaklık önerir misiniz Arctis 7 kablosuz ve sennheiser marka kulaklık arasında kaldım sennheiser pc de kaliteli midir ?
  15. M

Kablosuz kulaklık önerisi lazım

Bütçe max 3500 Dışarda kullanmıcam evde bilgisayar başında evde dolaşırken filan kullanırım Oyun oynuyorum ses kasma filan da iyi olursa güzel olur film dizi şarkı filan her şeyi yapıcam yani ona göre bir kulaklık var mıdır ?
  16. M

1500tl bütçe ile kulaklık önerisi

arkadaşlar bende razer kraken te var 3 senedir filan. ama sol kulağında ses gidip geliyor bazen yeni kulaklık almak istiyorum 1500tl bütçe ile razer kraken te kulaklığından daha iyi kulaklık varsa atabilir misiniz ?
  17. M

hyperx quadcast nasıl daha iyi hale gelir

selam bu kulaklığı aldım bildiği kadarıyla yazılım ile ayarlarnmıyor ama mikrofondan daha net ve gğzel ses gelmesi için yapabilecğim başka bi yazılım veya ayar var mı
  18. M

hyperx quadcast almaya değer mi ?

arkadaşlar şuan yayın youtube filan yapmıyorum ilerde belki yaparım bilmiyorum ne mikrofon alsam sesim düzgün gelmedi ve bozuldu sesin az geliyor diyolar bağırsam da çok gitmiyor denedim. o yüzden güzel bir mikrofon almak istiyorum almaya değer mi şuan arkadaşlarla oyun sohbet amaçlı bütçede...
  19. M

Max 1000tl mikrofon önerisi

Arkadaşlar kulaklığımın mic sesi az geliyor bana sesin az geliyor anlamıyorum dedikelrinde çıldırıyorum :D kulaklığımın dedi her şeyi filan memnunum sadece mic sıkıntı kulaklığı satip başka kulaklık almak mı mantıklı yoksa mic almak mı … Max 1000tl olacak şekilde mic önerir misiniz güzel ve...
Top Bottom