Neler Yeni

kablosuz kulaklığı nasıl sarj edicem ?

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
kendi sarj cihazları mı oluyor yoksa telefonu ettiğim apple hızlı adaptör ve typc kablosuyla edebilir miyim ilkkez kullanıyorum

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
kendi sarj cihazları mı oluyor yoksa telefonu ettiğim apple hızlı adaptör ve typc kablosuyla edebilir miyim ilkkez kullanıyorum
Kendi yanında ayrı adaptör gelmiyorsa normal USB portundan şarj edeceksin yanında gelen kablo ile.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
steelseries nova 7 wireless
kutudan çıkan kabloyla sarj ediyorsunuz fakat adaptörü yoktur normal telefonu sarj ettiğiniz adaptorü kullanın kabloyuda ne olur ne olmaz orjinal olmayan kabloyla sarj etmeyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi yanında ayrı adaptör gelmiyorsa normal USB portundan şarj edeceksin yanında gelen kablo ile.
direkt fişe taksın daha iyi usb ile 3saat şey kaç saat alır kim bilir

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,918
İsim
Hasan
direkt fişe taksın daha iyi usb ile 3saat şey kaç saat alır kim bilir
Ne farkeder kaç saatte şarj olduğu bir yere mi gidecek sanki :D 2-3 saatde full şarj oluyor zaten USB ile.

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Razer Baracuda X kullanıyorum bunu mail olarak sormuştum kasanızın usb portundan şarz etmeyi önermişlerdi ve Adaptör ile de edebilirsiniz dediler saten içinde sınırlayıcı olduğundan istenilen amperi kendisi ayarlıyor hızlı şarza taksanda takmasanda farketmiyor. aynı hızda dolum yapıyor kasadan 2 saate doluyorsa adaptör ilede 2 saate doluyor

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Razer Baracuda X kullanıyorum bunu mail olarak sormuştum kasanızın usb portundan şarz etmeyi önermişlerdi ve Adaptör ile de edebilirsiniz dediler saten içinde sınırlayıcı olduğundan istenilen amperi kendisi ayarlıyor hızlı şarza taksanda takmasanda farketmiyor. aynı hızda dolum yapıyor kasadan 2 saate doluyorsa adaptör ilede 2 saate doluyor
sabırsız olanlar için fark eder
Ne farkeder kaç saatte şarj olduğu bir yere mi gidecek sanki :D 2-3 saatde full şarj oluyor zaten USB ile.
çok teşekkürler aynı ise kasanın usb portuna takayım ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar

Top Bottom