Neler Yeni

Razer barracuda - steelseries arctis 7 - hyperx cloud 3 ( wireless hepsi )

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
Hangisi alınır arkadaşlar ?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
nova 7 bence yakın fiyatta zaten arctis 7 ile

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nova 7 bence yakın fiyatta zaten arctis 7 ile
Ne farkları var reis bilmiyorum da anlatabilir misin aynı özellikler ise arctis in görünüşü daha hoşuma gidiyor ama nova daha iyise özellik anlamında onu almak lazım tabi

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Ne farkları var reis bilmiyorum da anlatabilir misin aynı özellikler ise arctis in görünüşü daha hoşuma gidiyor ama nova daha iyise özellik anlamında onu almak lazım tabi
arctis çok eski model hocam nova daha yeni ses kalitesi olarak pil ömrü olarak daha iyi ayrıca daha hafif yalnız şikayet edenler de vardı yanlış hatırlamıyorsam bir araştırın

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
arctis çok eski model hocam nova daha yeni ses kalitesi olarak pil ömrü olarak daha iyi ayrıca daha hafif yalnız şikayet edenler de vardı yanlış hatırlamıyorsam bir araştırın
Reis çok sağ ol doğru diyosun epeyden karşılaştırdım nova hem daha yeni hem daha iyi özelliklere sahip tasarım olarak sevmedim sadece ( çok güzel arctis e göre kötü sadece ) nova alacağım iyi ki dedin sağ ol c3
Mesaj otomatik birleştirildi:

beyaz arctis 7+ aldım hem görüntü olarak hemde performans olarak tatmin etti arctis 7 öneririm
Teşekkür ederim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Reis çok sağ ol doğru diyosun epeyden karşılaştırdım nova hem daha yeni hem daha iyi özelliklere sahip tasarım olarak sevmedim sadece ( çok güzel arctis e göre kötü sadece ) nova alacağım iyi ki dedin sağ ol c3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim
dediğim gibi hocam özellik olarak en mantıklısı o evet ama problem yaşayanlar da vardı almadan bi bak kronik vs çıkmasın yada 100-200 fazla verip amazondan alırsan değişim falan basit olur baya

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
dediğim gibi hocam özellik olarak en mantıklısı o evet ama problem yaşayanlar da vardı almadan bi bak kronik vs çıkmasın yada 100-200 fazla verip amazondan alırsan değişim falan basit olur baya
Kanka bi şey daha sorcam benim kulaklık razer kraken tournament edition kablosuz alayım diye değiştiricem de özelliklerine baktım benim kullandığım baya iyimiş değer mi sence değiştirmeye ?

Ekler

• IMG_6033.png
    IMG_6033.png
    283.8 KB · Hit: 35

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Ahmet Şeker
Kanka bi şey daha sorcam benim kulaklık razer kraken tournament edition kablosuz alayım diye değiştiricem de özelliklerine baktım benim kullandığım baya iyimiş değer mi sence değiştirmeye ?
bende de önceden cloud 2 vardı şuan barracuda x var ses olarak cloud 2 biraz daha iyiydi ama kablosuz olması çok büyük artı tekrar alacak olsam yine kablosuz alırdım o yüzden değer bana göre

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed
bende de önceden cloud 2 vardı şuan barracuda x var ses olarak cloud 2 biraz daha iyiydi ama kablosuz olması çok büyük artı tekrar alacak olsam yine kablosuz alırdım o yüzden değer bana göre
Tamamdır reis bu akşam çok yardımcı oldun kararsız biriyimdir şuan amazondan nova 7 wireless sipariş ediyorum

Muhammed100192

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Muhammed

Corsair HS80 MAX buna da iyi diyolardı bak istersen​

Ona bakmıştım 1 2 hafta önce de görüntüsü hiç içime sinmiyor ya sevemedim bi özellikleri iyidir belki bilemem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,649
Üyeler
141,735
Son üye
GloriaByrd
Top Bottom