Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Xbox store indirim dönemleri ne zaman?

Emin değilim ama arkadaşım sahip olduğu zamanlarda halloween da oyun alırdı. Halloween da indirim olur diye düşünüyorum.
  2. OdinSonThoR

Gaming gecesine konsollar geliyor mu?

Ben hiç rastlamadım muhtemelen gelmiyordur. İndirimleri kovalayınız.
  3. OdinSonThoR

Xbox One S alınır mı?

Sadece oyun için alınabilecek bir konsol. Bence artık o nesil 0 alınmaz o fiyata 2.el de one x bulma ihtimalin var. Eğer exculusive istiyorsan bildiğim kadarıyla xbox a exculusive çıksa bile bilgisayara geleceği duyurdu diye biliyorum
  4. OdinSonThoR

Konsol Fiyatları Ne Zaman Düşer???

Tam tarih veremeyiz maalesef . Yeni stoklar geldiğinde düşecektir.
  5. OdinSonThoR

Twitch yayınlarında nasıl gelişilir?

@alpolojix / Leroxy
  6. OdinSonThoR

2. el Xbox One S hangisi sizce en mantıklı? (açıklama link var)

Hmm anladım. Kusura bakma ısrar etme sebebim ekstra kollar arkadaşınla oynaman için ekstra 400-500 TL vermeden adam kol veriyor. Oyunları geçince saf alet ve kollar kalıyor
  7. OdinSonThoR

Benim okulum 3km uzakta her sabah köle gibi gidiyordum 10km koymaz bence babanla gidersin. Birde o A Way Out var 1.de o oyunu arkadaşınla varya ne oynarsın
  8. OdinSonThoR

Dostum 1.yi alabilirsin fazla kol ekstra oyundan iyidir. Oyuna göre 1080p 30-60 fps oyun oynatıyor bu cihaz. GamePass de çok iyi alabilirsin.
  9. OdinSonThoR

Xbox Series X vs Ps5

Dostum şu anda ülkemizin durumu malüm bir oyun 700 TL'ye kadar çıkıyor bu senin bütçene bağlı. Ps5 de PsnPlus Colletion mu ne var dı bayağı iyi oyun var oynarsın ama kendin oyun alacağın zaman bayağı pahalı olur. Xbox da game pass uygun fiyatı ile güzel olur xbox un özel oyunu bir gün pc ye...
  10. OdinSonThoR

-İNDİRİM- XBOX SERİES S 4450 TL!!!

Konsollar o fiyata aynı performans veremeyecek bilgisayarlar alınamadığından güzeldi Fiyatı hoş tabi yine pahalı başka ülkelere göre ama fiyatı hoş Yapışılır
  11. OdinSonThoR

Xbox Series S'e klavye bağlamak

Ben one x de deneyimlemiştim çok delay olmuyordu ama delay vardı düzenlemişlerdir bence
  12. OdinSonThoR

Xbox one s alınır mı ?

Almamanı öneririm xbox daki her oyun pc ye çıkacak 7-8 lık pc one s den daha iyi performans verir
  13. OdinSonThoR

xbox one s alınır mı?

Alınır çok da güzel 60 fps oyun oynarsın.
  14. OdinSonThoR

xbox 360 Vs ps3?????

şu milyar oyunluk ps3 leri tercih edin ucnharted keyfi güzel çıkarırsın
  15. OdinSonThoR

pc'mi? xbox'mı?(lütfen yardım edin)

dostum bilgisayar daha iyi olur ama istensen uygun bir pc ile xbox one x veya s alabilirsin
  16. OdinSonThoR

Xbox Series X'den Çıkan Duman (Yalan)

nasıl ban yedin sne :(
  17. OdinSonThoR

Xbox Controller Carbon Black 2020

oha çok iyiymiş hemen siparrişşş neyse boşver ben crackli rdr 2 indireyim 10 yılda belki iner malum avrupa daha kötü orda internet yok
  18. OdinSonThoR

Xbox One S alınır mı?

hocam bunu böyle ocak gibi söyleseydin cidden maksimum 2k ya one x bulurdum yinede sana sordurayım
  19. OdinSonThoR

Xbox One S alınır mı?

hocam benim olmamasına rağmen 2 konsolu da uzun süre test ettim ben beyaz konsolları daha çok seviyorum xbox one s cidden küçük bir konsol ama o küçük kutunun içinde cidden iyi bir performans veriyor ama 4k televizyonun varsa ve cidden performans istiyorsan şuandaki en güçlü konsol olarak xbox...
  20. OdinSonThoR

Xbox series s ve series x fiyatları açıklandı

çok normal bence bende o fiyatlarda bekliyordum rtxli ve çoğu oyunu stabil fps de oynatacak makinenin 2k dan mı satışa çıkartıcağını sandınız
Top Bottom