Arama sonuçları: *

1. OnTheRoonKilled

İzlediğiniz en iyi sey

Douluo Dalu, Doupo Cagqiong, Quanzhi Fashi, Quanzhi GaoShou, Xing Chen Bian Tek bir tane yok valla.
  2. OnTheRoonKilled

Öneri Ağlatacak anime önerisi

Shigatsu wa kimi no uso Koe no Katachi Plastic Memories
  3. OnTheRoonKilled

Sevdiğiniz Diziler nedir?

Merlin, The Chilling Adventures of Sabrina, SmallVille, Arrow,
  4. OnTheRoonKilled

Squid Game popüleritesi

Aman aman bir olayı yok bence boş abartı. Güzel dizi ama gereğinden fazla hypeleniyor. İzlenir ama uf be süper dizi, mükemmel, daha iyisi yok denecek kadar değil.
  5. OnTheRoonKilled

Öneri Aksiyon Tarzı Dizi-Film Önerisi İstiyorum

Ender's Game G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi G.I. Joe: Misilleme Snake Eyes: G.I. Joe Origins (Sırası ile izle derim.) Bir de Merlin izleyebilirsin dizi olarak güzeldir.
  6. OnTheRoonKilled

Öneri İnital d anime izlenir mi

İnitial D daha çok tougelerde drift konusunu işliyor. Wangan Midnight ise isminden de anlaşılacağı gibi Wangan Shoto otoyolunda gazlama.
  7. OnTheRoonKilled

Öneri İnital d anime izlenir mi

Eğer arabalara ilgin varsa ve anime izliyorsan bu animeyi izlememişsin büyük hata ve ayıp etmişsindir. Bu seri daha çok drift konusu adı altında iken Wangan Midnight ise gazlama konusu üzerinde daha çok durmakta. Eğer arabalara ilgin varsa gözünü kapa ve izle beni dinle hastası olursun ki ben...
  8. OnTheRoonKilled

Yeni anime öneririmisiniz ?

https://www.donghuatr.com/seri/da-wang-bu-gaoxing/ Aşk yok ama doğa üstü olay ve komedi var. Ben editledim bu seriyi keyifli seyiler dilerim.
  9. OnTheRoonKilled

Öneri Kaliteli Anime Önerileri (Part 2)

Vallaha bilgisayar çalışsın 2009'dan kalma programı çalıştırsın yetiyor.
  10. OnTheRoonKilled

Typesetter'im ben. Çeviri bana gelir ben sahneye göre onu düzenlerim. Gel istersen seni de bir typesetter yapayım.
  11. OnTheRoonKilled

Vallaha boş zaman çok yapacak iş yok. Derslere çalışasım gelmiyor yatmaktansa bunlara bakıyom. Ayrıca ben 1 günde 78 bölüm izlediğimi biliyorum boşluktan dolayı. Klasik bir liseliyim işte. :D
  12. OnTheRoonKilled

Quanzhi Fashi Quanzhi Gao Shou ve Yama izle alışırsın.
  13. OnTheRoonKilled

Ben manhua manhwa her türden okuyorum. Onla da kalmıyorum DonghuaTR'de de çalışıyorum ayrıyeten. Aa dur kendi reklamımı yapmayı da unuttum bekle. https://www.donghuatr.com/wan-guo-zhi-1-sezon-1-bolum/ bir tık daha tarihi takılan bir seri yaparken lanet ettiydim...
  14. OnTheRoonKilled

https://www.silicone-forum.com/konu/donghua-ve-manhua-tavsiyelerim-part-1.382/ https://www.silicone-forum.com/konu/donghua-ve-manhua-tavsiyelerim-part-2.2943/ 3. yapmaya üşenmişim burada olanlara bakabilirsiniz. Battle Through The Heavens'i biraz bekleyin derim. Yakın zamanda paylaşılır bizim...
  15. OnTheRoonKilled

Bu yüzden başlayamadan bitirdim. Bu kadar sıkıcı bir seri görmedim.
  16. OnTheRoonKilled

Yazarına teşekkür ederiz böyle güzel sahneler pardon bir seri verdiği için. Ama iyi yapmış hakkını yememek gerek fazlasıya iyi. 1628637890 Çok sıkıcı ya.
  17. OnTheRoonKilled

Kapağı yeterli olur. Öyle yoğun çıplaklığı yok zaten nanatsu no taizai'nin.
  18. OnTheRoonKilled

paraları saymak gerek maalesef bazen. 1628637286 DxD değil ya bu. :D
  19. OnTheRoonKilled

Kitlesi yüzünden bence. kAnEkİ tEq AtAr MoRuQ
  20. OnTheRoonKilled

En son okulda gezi yapılıyordu kitap fuarına 15-16 tane kitap almak için 225-250₺ ayırmıştım ama corona bile daha başlamamışken söylentisi varken iptal edildi. Koleksiyon veya kendi zevkim için bir şey yapıyorsam ve elimde para varsa acımazca harcarım. O paraya Vampire Knight'ın 15 bölümünü...
Top Bottom