Neler Yeni

Squid Game popüleritesi

CesarVialpando

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
CesarVialpando
Agalar bu Squid Game İnstada karşıma çıkıp duruyor dakika başı, spoiler vermeyin de şimdi.
Bu kadar mı iyi ya bu? Bu kadar popüler olan şeyleri de hiç izleyesim gelmiyor.
Dizi izlemeyen ben bu diziyi 2 günde bitirdim. Okul falan da vardı yoksa 1 günde de biterdi. Güzel ve sürükleyici yani. Ama ben bu dizinin inanılmaz bir şekilde abartıldığı görüşündeyim. İnsanı izlediği diziden soğutuyorlar yemin ederim.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Aman aman bir olayı yok bence boş abartı. Güzel dizi ama gereğinden fazla hypeleniyor.

İzlenir ama uf be süper dizi, mükemmel, daha iyisi yok denecek kadar değil.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Popülaritesini hak ettiğini düşünüyorum. Ben çok beğendim. Sadece 9 bölümde izleyiciyi kendine bu kadar çok bağlayabilmesi, sürükleyiciliği, empati duygusunu ön plana koyarak izleyiciye bu duyguları yoğun bir şekilde yaşatabilmesi ve mekan tasarımları başarılı yapım kriterlerini fazlasıyla karşılar.

Çok şükür spoiler yemeyen nadir insanlardandım, sonunda hiç tahmin etmediğim bir şey oldu ve çok şaşırdım. Bazı mantık hataları yok değildi tabii, bir de ucu açık kalan noktalar oldu, 2. sezonu merakla bekliyorum. 2. sezon çekilmeyecek yazanlar olmuş da birkaç sezon daha çekmeden altın yumurtlayan bu tavuğu kesmezler. Netflix tarihinin en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

Top Bottom