Neler Yeni

Öneri İnital d anime izlenir mi

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Animelerle pek aram yok ama genel olarak ecchi seviyorum şu ana kadar high school dxd ve death note izledim ilgi alanima giren şeyleri seviyorum sadece bu animeyi onerir misiniz veya bildiginiz baska motorsikletlo veya jdm içerikli anime var mı

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Eğer arabalara ilgin varsa ve anime izliyorsan bu animeyi izlememişsin büyük hata ve ayıp etmişsindir.

Bu seri daha çok drift konusu adı altında iken Wangan Midnight ise gazlama konusu üzerinde daha çok durmakta.

Eğer arabalara ilgin varsa gözünü kapa ve izle beni dinle hastası olursun ki ben 5-6 kere bitirdim.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangisinden bahsediyorsun inital d mi wangan midnight mi onu da duydum gerci ama izlememiştim
Eğer arabalara ilgin varsa ve anime izliyorsan bu animeyi izlememişsin büyük hata ve ayıp etmişsindir.

Bu seri daha çok drift konusu adı altında iken Wangan Midnight ise gazlama konusu üzerinde daha çok durmakta.

Eğer arabalara ilgin varsa gözünü kapa ve izle beni dinle hastası olursun ki ben 5-6 kere bitirdim.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Animelerle pek aram yok ama genel olarak ecchi seviyorum şu ana kadar high school dxd ve death note izledim ilgi alanima giren şeyleri seviyorum sadece bu animeyi onerir misiniz veya bildiginiz baska motorsikletlo veya jdm içerikli anime var mı
4 defa baştan sona bitirdim çoh keyifli wangan midnight var onuda 8 kere bitirdim :kekw: çok boş birisi olduğumu fark ettim

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Hangisinden bahsediyorsun inital d mi wangan midnight mi onu da duydum gerci ama izlememiştim
İnitial D daha çok tougelerde drift konusunu işliyor.

Wangan Midnight ise isminden de anlaşılacağı gibi Wangan Shoto otoyolunda gazlama.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,100
Üyeler
142,088
Son üye
mikailtoktas_
Top Bottom