Arama sonuçları: *

1. PİŞMANIM

green kart başvuru sayfasındaki anlayamadığım cümle

hallettim dostum sağol
  2. PİŞMANIM

green kart başvuru sayfasındaki anlayamadığım cümle

country of eligibility for the dv programdan kasıt nedir? neyi sorduğunu tam olarak anlayamadım
  3. PİŞMANIM

hayatımın en kötü günlerinden biri

konunun öncesi varsa bilemem arkadaşın mesajından bu anlamı çıkardım sadece
  4. PİŞMANIM

dostum @melidoas6'ın kastettiği,anlatmak istediği şey seni torpille yükselecek biri olduğu için harcamışlar elemişler benim pek bilgim yok bu konuda,sana torpillisin demiyor yani senlik bişey yok kurban sensin olayda
  5. PİŞMANIM

üzüldüm dostum senin adına sağlıktan yana sorunum yok çok şükür seneye giricem inşallah
  6. PİŞMANIM

erkeklik ne alaka çözemedim ama kısmen haklısın,gelmemesi benim hatam tabi ki
  7. PİŞMANIM

harp okuluna girmeyi çok istiyordum,hala istiyorum ama bugün sonuçlar geldi ve astsubaylık bile gelmeyebilir sabah uyandığım gibi 11 yaşındaki dostumun,köpeğimin de öldüğünü öğrendim internet üzerinde gerek anonim olmanın rahatlığı gerekse güçlü durmak gerekmediği için buraya yazıyorum gündelik...
  8. PİŞMANIM

Donanım arşivi foruma noldu

iyi bari herkeste böyleymiş sorun bende sandım 1 saattir düzeltmeye çalışıyorum forumlar değil kategoriler çıkıyor karşıma
  9. PİŞMANIM

Uzun Süredir Hayal Ettiğim Sistemi Aldım!

güle güle kullan dostum
  10. PİŞMANIM

Uyuyamıyorum | [2] |

Dostum kilon fazla tabi ama 12 yaşında 190 olmayacaktın ya, boy uzaman yaşla birlikte gelişmeden dolayı emin ol, kendini kısıtlama canın o an ne istiyorsa onu yap, boyun etkeni büyük oranda genetik zaten, dediğim gibi istediğini yap bence,kilon da boyunun uzamasına engel olmuş olabilir, senin...
  11. PİŞMANIM

Uyuyamıyorum | [2] |

öyle diyorsan öyledir sen bilirsin ama çektiğin sıkıntıları mastürbasyona nasıl bağladın merak ettim özel değilse tabi
  12. PİŞMANIM

Uyuyamıyorum | [2] |

kanka 2 gündür uyuyamıyorsun ve haftada birden fazla kez mastürbasyonun seni sağlıksal olarak olumsuz etkileyeceğini düşünüyorsun çok mantıklı olduğunu söyleyemem fazla mastürbasyon yapınca ölmezsin ama uyumanı sağlayabilir deneyip denememek sana kalmış
  13. PİŞMANIM

Spor Salonunda Tanıştığım Kız

liftleri yazmayı unutma,sakıncası yoksa tabi merak ettim
  14. PİŞMANIM

mission completed soldier,good luck
  15. PİŞMANIM

naptın halledebildin mi duygularını izah ederken arkada bu açık olursa gelişim nacizane olacaktır
  16. PİŞMANIM

18
  17. PİŞMANIM

forumun önder fitnessi çok kafa yorma sporda tanıştığım bi bacınızla 2 ay kadar ilişki yaşadım yaşamaz olaydım umarım başına benzeri gelmez
  18. PİŞMANIM

bende öyle düşünmüştüm
  19. PİŞMANIM

ne anlatıyon kanka
  20. PİŞMANIM

bench squat df liftleri kaç çözüldüğünü düşündüğüm için konuyu dağıtıyorum çözüldü değil mi? bizim lafımızla olacak bişey değil pek cesaretini topla 3 2 1 diye say içinden çıkar baklayı bu kadar basit
Top Bottom