Neler Yeni

Uyuyamıyorum | [2] |

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
Tavsiyesi olan var mı? 2 gündür uyumuyorum. Bugün 3. olacak ve öleceğim sanırım. Hasta filan değilim. Beni ölüm uykusuna sokacak bir şeyler bilen varsa yazmakta an çekinmesin.
İlaç al.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
öyle diyorsan öyledir sen bilirsin
ama çektiğin sıkıntıları mastürbasyona nasıl bağladın merak ettim
özel değilse tabi
Şuan çok şükür iyi bir bodym var fakat 12 yaşında 80 kilo ve 1.67 boyundaydım. Sen hayal et. Bıraktığımdan beri 87 kilo ve 189 boyundayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reçetesiz yok.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
en kolayı sure oku mesala ihlası yat yatağına hatta normal namaz abdesti al yat sürekli okumaya devam et kısa sürede esnemeye başlarsın zaten sonra çoktan uyumuşsun , diğer boş işlerle uğraşma en garantisi bu
Küçükken zirilyon kere yapmışımdır ama bence gerçek tevekkül olmuyor bu.

Sütünü içiyorsun yatağa yatıyorsun 2023 ten sonrası için hayal kurarken uykuya dalıyorsun.🧖🧖🧖
Bir uyku çöktü bana ya. Knk çok ağır ama.

öyle diyorsan öyledir sen bilirsin
ama çektiğin sıkıntıları mastürbasyona nasıl bağladın merak ettim
özel değilse tabi
Sanırım artık uyuyamasamda PC ye bakmayacağım. Ölmekten iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
bana da oluyodu öyle olunca uyumaya çalışma hiç madem uykum yok takılıyım de takma kafana istediğin bir şeyler yap sonra uykun gelecek:)

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Şuan çok şükür iyi bir bodym var fakat 12 yaşında 80 kilo ve 1.67 boyundaydım. Sen hayal et. Bıraktığımdan beri 87 kilo ve 189 boyundayım.

Reçetesiz yok.
Dostum kilon fazla tabi ama 12 yaşında 190 olmayacaktın ya, boy uzaman yaşla birlikte gelişmeden dolayı emin ol, kendini kısıtlama canın o an ne istiyorsa onu yap, boyun etkeni büyük oranda genetik zaten, dediğim gibi istediğini yap bence,kilon da boyunun uzamasına engel olmuş olabilir, senin bileceğin iş tabi
haftada 1 kere veya az miktarda yapmanı bi profesyonel söylediyse bişey diyemem dediklerini yap tabi

BabaVoss7

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ali yılmaz
Kitap okumayı dene bence denemediysen. Garanti değil ama karanlıkta belli bi süreden sonra gözlerin gider zaten. Müzik dinleyebilirsin ama denemişsindir. Bazen ne yaparsan yap uyuyamıyosun evet o moda girmiyo kafa çok istesende. Bwnde genellikle bi derdim olduğunda oluyo uyumaktan vazgeçiyorum. Boşa çabalamıyorum en azından iki gün diyosan bence baya baya sıkıntı ama olay bi doktora git derim. Yatakta hareketsiz kalma oyunu oyna dkkckd.genelde işime yarar. Kılını bile kıpırdatma. Tecrübelerime göre uyuyamadığımda çok hareket ediyorum oda etkiliyo. Düşünmekten kaçamıyosun böyle zamanlarda. Düşün ama konudan konuya atla. Bir şey düşün aklına ilk ne geliyosa ona geç sonra aynısını ona yap filan. Ömrüm boyu çektim uykusuzluğu bunları buldum kendimce. Hiçbiri olmuyosa şerefinle uyanık kal kral

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Cidden 2 gündür uyuyamıyorsan bi doktora falan görün bence. Çünkü uyumakta zorlanan biri bile genelde o kadar uykusuz kalamaz bi sebebi olması lazım. Yinede karanlık ortamda gün içinde vücudunu sporla vs yorarak düzenli saatlerde uyursan yatmaya yakın kahve çay yemekten uzak durursan uyursun. Yatmadan 10-15dk önce telefonu bırak dua vs oku uyursun bence halen de uyuyamıyosan dediğim gibi doktora vs görün.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,273
İsim
Hacı
Spor yap yorul sonra ölü gibi yatarsın.

Prometeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sedat Doğan
zestat 15 mg diline koy eriyor kendi yarım saati geçmez devrilirsin ama sen yine de kullanmadan aile hekimine bi danış
Aynen ama onun da yarısı 7.5 mg uyutur ertesi gün sersemlik yapsa da. Ama o ilacı reçetesiz alamaz. Atarax var eczaneden gidip alabileceği onu denesin. Yoksa pazartesi zestat yazdirsin.(Aile hekimi)

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
Dostum kilon fazla tabi ama 12 yaşında 190 olmayacaktın ya, boy uzaman yaşla birlikte gelişmeden dolayı emin ol, kendini kısıtlama canın o an ne istiyorsa onu yap, boyun etkeni büyük oranda genetik zaten, dediğim gibi istediğini yap bence,kilon da boyunun uzamasına engel olmuş olabilir, senin bileceğin iş tabi
haftada 1 kere veya az miktarda yapmanı bi profesyonel söylediyse bişey diyemem dediklerini yap tabi
Kitap okumayı dene bence denemediysen. Garanti değil ama karanlıkta belli bi süreden sonra gözlerin gider zaten. Müzik dinleyebilirsin ama denemişsindir. Bazen ne yaparsan yap uyuyamıyosun evet o moda girmiyo kafa çok istesende. Bwnde genellikle bi derdim olduğunda oluyo uyumaktan vazgeçiyorum. Boşa çabalamıyorum en azından iki gün diyosan bence baya baya sıkıntı ama olay bi doktora git derim. Yatakta hareketsiz kalma oyunu oyna dkkckd.genelde işime yarar. Kılını bile kıpırdatma. Tecrübelerime göre uyuyamadığımda çok hareket ediyorum oda etkiliyo. Düşünmekten kaçamıyosun böyle zamanlarda. Düşün ama konudan konuya atla. Bir şey düşün aklına ilk ne geliyosa ona geç sonra aynısını ona yap filan. Ömrüm boyu çektim uykusuzluğu bunları buldum kendimce. Hiçbiri olmuyosa şerefinle uyanık kal kral
Cidden 2 gündür uyuyamıyorsan bi doktora falan görün bence. Çünkü uyumakta zorlanan biri bile genelde o kadar uykusuz kalamaz bi sebebi olması lazım. Yinede karanlık ortamda gün içinde vücudunu sporla vs yorarak düzenli saatlerde uyursan yatmaya yakın kahve çay yemekten uzak durursan uyursun. Yatmadan 10-15dk önce telefonu bırak dua vs oku uyursun bence halen de uyuyamıyosan dediğim gibi doktora vs görün.
Spor yap yorul sonra ölü gibi yatarsın.
Aynen ama onun da yarısı 7.5 mg uyutur ertesi gün sersemlik yapsa da. Ama o ilacı reçetesiz alamaz. Atarax var eczaneden gidip alabileceği onu denesin. Yoksa pazartesi zestat yazdirsin.(Aile hekimi)
Uyudu beyler ben abisiyim . 1.89 felan diyor kereta sizi kaldırıyor , 2.1 rahat var 😊 İyi Sabahlar

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,945
İsim
tümen dağ
kıtap oku telefonu bırak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR