Neler Yeni

Uyuyamıyorum | [2] |

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Tavsiyesi olan var mı? 2 gündür uyumuyorum. Bugün 3. olacak ve öleceğim sanırım. Hasta filan değilim. Beni ölüm uykusuna sokacak bir şeyler bilen varsa yazmakta an çekinmesin.

Madyum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Abdullah Kahveci
Tavsiyesi olan var mı? 2 gündür uyumuyorum. Bugün 3. olacak ve öleceğim sanırım. Hasta filan değilim. Beni ölüm uykusuna sokacak bir şeyler bilen varsa yazmakta an çekinmesin.
İlaçlar felan var ama onlara gerek yok. En doğal yol şimdi uyumaya başla yarin sabah 5-6 gibi kalk erken uykun gelir.

Zeth

80+ Bronze
zestat 15 mg diline koy eriyor kendi yarım saati geçmez devrilirsin ama sen yine de kullanmadan aile hekimine bi danış

Allmuted

80+ Bronze
Melisa veya papatya çayı. Lofi radyo da açarsan bayılır gidersin.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,866
İsim
Okan Aslantaș
Tuhaf gelebilir ama 31 , üzerine yoğurt sonra youtubedaki çamurdan ev yapan afrikalilardan 1 video. 3. Adima gelene kadar uykun geliyo zaten

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,192
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
düşünme düşününce uyuyamazsın

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tuhaf gelebilir ama 31 , üzerine yoğurt sonra youtubedaki çamurdan ev yapan afrikalilardan 1 video. 3. Adima gelene kadar uykun geliyo zaten
Mastürbasyon yapamam. Maksimum haftada bir. Sağlık için. Sanırım 1 ton yoğurt yedim ve 6745. kez ev yapıyorlar. Yine de saol.
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşünme düşününce uyuyamazsın
Düşünüyorum demek ki varım. Uyursam da düşünmemeyi düşünüyorum. Sanırım varlığımın sebebi.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Mastürbasyon yapamam. Maksimum haftada bir. Sağlık için. Sanırım 1 ton yoğurt yedim ve 6745. kez ev yapıyorlar. Yine de saol.
kanka 2 gündür uyuyamıyorsun ve haftada birden fazla kez mastürbasyonun seni sağlıksal olarak olumsuz etkileyeceğini düşünüyorsun
çok mantıklı olduğunu söyleyemem
fazla mastürbasyon yapınca ölmezsin ama uyumanı sağlayabilir
deneyip denememek sana kalmış

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Yarın geç kalkarsan döngüye girer tavsiyem erken kalkmaya çalış.
Uyu yat diyorsunda. Hiç kolay bir şey değil. Yatakta acı çekiyorum.

kanka 2 gündür uyuyamıyorsun ve haftada birden fazla kez mastürbasyonun seni sağlıksal olarak olumsuz etkileyeceğini düşünüyorsun
çok mantıklı olduğunu söyleyemem
fazla mastürbasyon yapınca ölmezsin ama uyumanı sağlayabilir
deneyip denememek sana kalmış
Kanka bir erkekğin kaslanması ruhsal bedensel anlamda gelişmesi erkeklik hormonuna bağlıdır. Bu hormon azsa kadın erkek arası birşeye benzersin. Mastürbasyon yaparsan bu hormon çok azalır. Haftada 10 defa yapsam yine ölmem ama gelişimim için bir düzen tutturdum bozamam. Zamanında çok sıkıntısını çektim.

zestat 15 mg diline koy eriyor kendi yarım saati geçmez devrilirsin ama sen yine de kullanmadan aile hekimine bi danış
Annem kullanıyordu ama yaşım tutmuyor sanırım.

Besim Tibuk

80+ Gold
Art arda 4 7 8 yap.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Deniz Bey
en kolayı sure oku mesala ihlası yat yatağına hatta normal namaz abdesti al yat sürekli okumaya devam et kısa sürede esnemeye başlarsın zaten sonra çoktan uyumuşsun , diğer boş işlerle uğraşma en garantisi bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,961
Üyeler
142,495
Son üye
soch1516
Top Bottom