Arama sonuçları: *

1. P

İnternetsiz 180 gün nedir?!

4 yıl internetsiz yaşadım :(
  2. P

Türk Telekom hakkında düşünceleriniz nelerdir

evet türk telekom ankarada yaşıyorum
  3. P

Türk Telekom hakkında düşünceleriniz nelerdir

ben 110 TL'ye 37 download 6.5 upload alıyorum fiber altyapı var binada 1 yıldır neredeyse hiç ping sorunu yaşamadım şuan ben aşırı memnunum böyle devam eder inşallah
  4. P

İnternetim iyi midir??

upload hızın gayet iyi ancak download biraz düşük kalmış bence
  5. P

Ücretli fiber internet getirme olayı doğru mu ?

bende 3 yıl kadar internetsiz yaşadım 2020 başında fiber altyapı geldi türk telekom kullanıyorum ve aşırı memnunum
  6. P

Ücretli fiber internet getirme olayı doğru mu ?

dostum mümkün olsa bile ucuz olmayacaktır düşündüğün kadar binlerce liraları bulabilir bence
  7. P

sizce bu değerler nasıl

dostum türkiye standartlarına göre iyi demişler ki gayet haklılar yerlerde sürünüyor internet kalitesi
  8. P

Taşınacağım hangi internet sağlayıcısını kullanabilirim

dostum ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum türk telekom fiberi ve en ufak bir sıkıntı olmadı zorunda kalırsam yazmış farkettiysen zorunda kalırsa kullanabilir diye söyledim
  9. P

Taşınacağım hangi internet sağlayıcısını kullanabilirim

dostum ben türk telekomun 35/6 lık paketine 100 TL gibi bir para veriyorum kesinti yada herhangi bir şey olmuyor fiber vaat ettikleri hızları biraz fazlasıyla veriyorlar işini gayet iyi görecektir
  10. P

Türk Telekom gerçek hız verilmiyor bu aralar

a aynı paketi kullanıyoruz şuan benim download hızım 37 falan oluyordu şuan 31 upload ve ping aynı sanırım download hızlarını biraz düşürmüşler
  11. P

millenicoma geçiyorum iyi mi yapıyorum

bende 35lik paket aldım 1 yıla yakın kullanıyorum 37 download 6.5 upload var ping yok TT adamdır
  12. P

İNTERNET YAVAŞLADİ Mİ?

bende de bir yavşalama oldu
  13. P

Türk Telekom sadece bende mi gidiyor ?

ben de ankara dayım bir sıkıntı yok bende
Top Bottom